Име на куче

  • 169 252
  • 337
# 60
от развъдник котката на приятеля ми дойде с име ЛИСТОПАД ИЗАБЕЛА  Laughing, а кучето после си го кръстихме ПИТ.
Виж целия пост
# 61
от развъдник котката на приятеля ми дойде с име ЛИСТОПАД ИЗАБЕЛА  Laughing, а кучето после си го кръстихме ПИТ.

Много красиво име  Hug
Виж целия пост
# 62
Може женското да го кръстиш Лусиана,на галено-Луси. Crazy
Виж целия пост
# 63
Моето куче се казва АГБАР означава ВЕЛИК и според мен е подходящо име за по- едро мъжка куче, като ротвайлер например. Спедели после на какво си се спряла.
Виж целия пост
# 64

Скарлет (много върви на червеникави кучета) и Рекс;
Сара и Рио;
Единственото куче, което съм гледала, се казваше Марк ...
Виж целия пост
# 65
Приятелката ми си намери във входа на блока, в който живее куче, което се оказа кръстоска между чи хуа хуа и пинчер. В паспорта й фигурира избраното  име Чичолина, ама всички я наричаме Джоджо. И тя/кучката малка/ си го харесва, не приятелката ми, естествено.
Не приемайте,  че го препоръчвам. Просто го посочвам в общия контекст на темата за име на куче.
Виж целия пост
# 66
Аз съм имала Агата, Рино, Сара и Марс, първото беше немска овчарка, останалите три бяха ризеншнауцери.
Имах и приятел, който беше кръстил ротвайлера си Ралф.
Виж целия пост
# 67
Аз съм имала болонка на име Анджела и друго куче на име Упи!
Моя приятелка си взе мини шпиц,който се казва Памела Андерсън! Laughing
А сега ние ще си взимаме шар-пей и сме се спряли на Марк Антоний!
Виж целия пост
# 68
Бреййй аз колко си търсех темата,а тя къде била преместена. Joy

За сега твърдо съм се спряла на Тара.
Мъжкото май ще е Цезар,ама... Thinking Confused Rolling Eyes Tired,абе ще го мисля още. Whistling
Виж целия пост
# 69
Женското ни се казваше Росица Laughing а мъжкото Севар....и двете бяха овчарки
Виж целия пост
# 70
Багира ми е фаворит
Виж целия пост
# 71
сега ми дойде на ум за  Laughing адам и ева!!!   Laughing
Виж целия пост
# 72
Моето куче се казва АГБАР означава ВЕЛИК и според мен е подходящо име за по- едро мъжка куче, като ротвайлер например. Спедели после на какво си се спряла.

Страхотно е!
Веднага си представих един Нюфаундленд с това име... Hug
Виж целия пост
# 73
Старото ни куче: женска кавказка овчарка, (обожавах я) се казваше Марта! (защото баща ми я донесе на 1-ви март)
Сегашното е немска овчарка, мъжка (хич не ме кефи между другото) и се казва: Голф (а първоначално мислехме да го кръстим Туарег,  но ни се стори, че не звучи нежно като за малко кученце)  Joy
Виж целия пост
# 74
сега ми дойде на ум за  Laughing адам и ева!!!   Laughing

Ееее,ама те ще са братче и сестричка....как да ги кръстя така.... Joy Joy Joy
принципно,обаче никак не е лоша идея Whistling
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия