Име на куче

  • 169 252
  • 337
# 90
Здравейте.  bouquet
Ами все още нямам кученца.
На 12 април благополучно са се родили и поне на месец като станат ще ги взема,тогава пак ще пиша.
А относно имената все още не съм решила Rolling Eyes ама съм нерешителна до няма и на къде.
Иска ми се да ги видя първо и тогава....
Виж целия пост
# 91
Хихи, аз имам куче, казващо се Бенджамин Антъни Уейн, ама нагалено Бенджи (понякога Бен) или като се закачаме - Чочко  Laughing  Мн си го обичкам Wink
А иначе за имена допадащи си като звучене и значение - защо не Milly & Vanilly  Flutter
Виж целия пост
# 92
имам женско сибирско хъски,но не мога да му измисля име,моля помогнете
Виж целия пост
# 93
аз също си търся име за мъжки малък пинчер нещо ако се сетите моля кажете
Виж целия пост
# 94
аз също си търся име за мъжки малък пинчер нещо ако се сетите моля кажете
Дикси. Party
simeon,Клара е хубаво!Аз имам един мелез на селото,кръстих я Дара. Peace А котаракът долу се казва Фреди Мъркюри. Crazy
Виж целия пост
# 95
Карлик Peace
Виж целия пост
# 96
лулу,джесика,джулия,ласи,лара,томи,милица Stop знам знам, че са много моето куче се казва джулия
Виж целия пост
# 97
Ние имаме ротвайлер на 2год. и се казва Бруно и съседите до нас имат ротвайлер  женски и се казва Джеси.Също ми харесва и Роти съкратено от ротвайлер. Hug
Виж целия пост
# 98
Дами и господа,много моля,давайте идеи за имена на кучета. Mr. GreenСлед около десетина дни ще си имам два ротвайлера.Един мъжки и един женски.
Нямам абсолютно никаква идея какви имена да им избера.Все ми се струват неподходящи.
А и нали имаше нещо,че в името на кучето трябвало да има "Р",защото.....нз си кво.
Та....моля помагайте. Praynig


И аз имам ротвайлер на 9г./мъжки/  Казва се Рони
Ти как ги кръсти твоите
Виж целия пост
# 99
може майк и тара,или пък чуз и хера
Виж целия пост
# 100

А относно имената все още не съм решила Rolling Eyes ама съм нерешителна до няма и на къде.


Ето в този руски сайт има един тон имена, започващи на всякакви букви.  Grinning

За справка: кобели - мъжки, а суки е за женски.  Wink
Виж целия пост
# 101
какви по дяволите са тези тъпи имена за РОТВАЙЛЕРИ ?!?! за богааа ... когато измисляш дадено име за куче трябва да видиш кучето и да си го представиш все едно вече е едно голямо и красиво .. като гледаш кученцето малко - сладко  всеки момент ще ти хрумне името Пухчо Лъки Роки Рошльо ... но все пак ето това е Ротвайлер -
..... Вие как мислите ?! дали ще му прилича някое име катоо ... например Лъки ? в един друг сайт бях чела че е по приемливо кучето да е кръстено на някой бог от легендите например или любим певец (по добре без чалга или хип-хоп рап и т.н.) .. герой от книгите . според мен името Арес , Хадес , Цезар .. това са по-подходящи имена за този вид куче  Wink Wink Wink
Виж целия пост
# 102
Зевс и Хера .
Ако много държиш на Р, може и Марс.
Виж целия пост
# 103
какви по дяволите са тези тъпи имена за РОТВАЙЛЕРИ ?!?! за богааа ... когато измисляш дадено име за куче трябва да видиш кучето и да си го представиш все едно вече е едно голямо и красиво .. като гледаш кученцето малко - сладко  всеки момент ще ти хрумне името Пухчо Лъки Роки Рошльо ... но все пак ето това е Ротвайлер -
..... Вие как мислите ?! дали ще му прилича някое име катоо ... например Лъки ? в един друг сайт бях чела че е по приемливо кучето да е кръстено на някой бог от легендите например или любим певец (по добре без чалга или хип-хоп рап и т.н.) .. герой от книгите . според мен името Арес , Хадес , Цезар .. това са по-подходящи имена за този вид куче  Wink Wink Wink

Моят беше РОНИ и  му подхождаше въпреки , че беше 2 пъти по голям от този на снимката- така поне казваха другите
Виж целия пост
# 104
Съгласна съм, че Арес, Марс, Атина, Хера, Тара, Барс, Ада са по - подходящи имена  за ротвайлер.  Важно е и да звучат твърдо, и лесно да се "викат". Тези кучета са с характер и първите месеци бая викане ще има  animal037 след тях. Който е крещял по градинки и полянки след домашния любимец ще разбере какво имам в предвид smile3511
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия