Име на куче

  • 169 252
  • 337
# 105
Наричам моята (ротвайлерка) как ли не - от пълното и име, през съкращения и производни, до имена, които нямат абсолютно нищо общо. Зависи от това дали и колко се лигавя, дали я тренирам или просто се закачаме. Минувачи умряха да ми се смеят, когато я нарекох много строго "Теменуго ма" (Теменуга е от поредицата "нямащи нищо общо с името"). Имената са важни за стопаните, на кучетата им е все тая как ще ги наричате.  Peace
Виж целия пост
# 106
Домързя ме да прочета всички предложения казвам ти направо моите дано да ти харесат.....
Ари (с ударение на "а" то)      и        Руни(с ударение на "у" то)
Виж целия пост
# 107
Аз незнам..харесват ми по-кратки и галени имена..не говоря за Пухчо,Рошльо,Шишко и т.н. то е прекалено  smile3521 smile3521 smile3521 .. например..Сузи,Меги .. на мен скоро ще ми взимат куче и незнам какво име да измисля..особено ако е мъжко   newsm12 ..така че моля ви ако имате идеи кажете  newsm17 newsm45 .. бЛагоДаРя оТсЕгА   love001 [/glow][/b]
Виж целия пост
# 108
{SwEet{!}kIsS} зависи от породата
И не пиши така , моля те избоде ни очите  Hug
А и модераторите могат да те смъмрят  Wink
Виж целия пост
# 109
Моето е лабрадор исе казва ЧАРА
Виж целия пост
# 110
Аз имах женска немска овчарка и се казваше - ИНГА  мъжко ИНГУС     
Виж целия пост
# 111
ще ми купят мопс на великден но не зна как да го кръстя  newsm78 newsm78 newsm78 моля ви претложете ми Flutter Flutter
Виж целия пост
# 112
Имах доберман и се казваше Брута.
Минувачи умряха да ми се смеят, когато я нарекох много строго "Теменуго ма"   Peace
Децата имат зайче-Бъни,много се ядосват като и викна Хризантема-мо.
Виж целия пост
# 113
моето любимо куче се казваше Шаро, може да е малко селско ( Grinning), но детството ми мина с шаро и тогава изобщо не ми правеше впечатление името.
Виж целия пост
# 114
ще ми купят мопс на великден но не зна как да го кръстя  newsm78 newsm78 newsm78 моля ви претложете ми Flutter Flutter

Мопси  Hug
Виж целия пост
# 115
Топсън, кратко ; топс или топси  Laughing
Виж целия пост
# 116
Аз си имам френски булдог и се казва Фрей.
Мисля, че много му подхожда
и самото име е интересно.
Ето ви и сайт за имена на кучета:

http://www.puppy-bg.com/index.php?lng=bg&menuid=19&f=И

Успех на всички!
И не искайте да ви мислят други името на кучето, като го видите то (името) само ще ви хрумне Wink
Виж целия пост
# 117
здравейте! и аз да се запиша.чакаме мини пинчер ,мъжки към края на май,но от както решихме да си взимаме куче ,т.е.от околу 3-4 месеца се ровя и немога да си избера име .не очаквах,че ше е такъв голям проблем.дано когато го видя да ми е по-лесно да му измисля име.за женско си бях избрала Изи от Изабел,но мъжко име ми дава зор newsm78
Виж целия пост
# 118
здравейте! и аз да се запиша.чакаме мини пинчер ,мъжки към края на май,но от както решихме да си взимаме куче ,т.е.от около 3-4 месеца се ровя и не мога да си избера име .не очаквах,че ще е такъв голям проблем.дано когато го видя да ми е по-лесно да му измисля име.за женско си бях избрала Изи от Изабел,но мъжко име ми дава зор newsm78

 Rolling Eyes Трудна работа , особено за мъжки  newsm78
Виж целия пост
# 119
предложете нещо за име на мини шпиц?pls...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия