От една партия сме значи... и аз така го гледам 3 години вече... като бебе, сутрин като стана първо него поглеждам, като лягам вечер пак същото.... макар да е много стабилен вече моя.
Моля, пак заповядай!









Пак да кажа - чудесно се справяш и върви квасът ти! Когато нямате ток, сложи го във фурната (като във шкаф), там няма да се влияе температурата от отваряне на врати и прозорци евентуално... 
За в бъдеще, мога да препоръчам килимче, върху което да стои квасът, а като месиш - и купата с тестото да втасва. Аз го ползвам зимата и пролетта, защото вкъщи е хладно. 
За в бъдеще, мога да препоръчам килимче, върху което да стои квасът, а като месиш - и купата с тестото да втасва. Аз го ползвам зимата и пролетта, защото вкъщи е хладно. 
Препоръчани теми