Скок с парашут

  • 1 366
  • 22
# 15
Това е абсолютно правилно.
Виж целия пост
# 16
Блатно кокиче, пиши какво стана със скока, че ми е любопитно.
Виж целия пост
# 17
Блатно кокиче, пиши какво стана със скока, че ми е любопитно.
Скочи. Всичко мина добре. Каза, че е било най-якото изживяване в живота му. Аз също оцелях😂😂😂. Начеса си крастата - каза, че е висял какво е и вече няма да скача.
Сега се чудя каква ще е следващата лудост, която ще измисли.
Благодаря ви за съветите!
Виж целия пост
# 18
Ако летим със самолет над дебел слой облаци и скочим оттам с парашут,какви ще са ефектите?

– Ще се задушим ли докато преминаваме през облаците?

– Парашутът ще забави ли още повече падането? Възможно ли е даже да спре,да замръзне там?

– Ако облаците са градоносни,възможно ли е минавайки през тях да предизвикаме валеж?
Виж целия пост
# 19
Ох, deaf, пак ли превключи на режим „4-годишно задава въпроси“? Как не ти омръзна, не знам...
Виж целия пост
# 20
Кога ще спреш да си правиш майтап?
Виж целия пост
# 21
Питам сериозно. Е сега,въпросът съдържа и забавна нотка...
Виж целия пост
# 22
За незнаещите: скокове се правят при добро време, а при ниска облачност, мъгла, дъжд или силен вятър, те се отменят или отлагат поради съображения за сигурност.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия