Фенове на АфРам - личен и професионален живот на Афра и Мерт след Учителят и Рибарче 🧿🤍2🤍🧿

  • 30 919
  • 739
# 510
Мерд е начело в списъка с най-коментирани хаштагове според Adbaanlaytics!
Виж целия пост
# 511
Онур Акай явно се е възстановил. Пак започна да пише за Афрам и пак скоро подготвя интервю, за да отговаря на въпроси.
Афрам се били видяли, както и Мерт е бил на сета на Пера. Били са в трейлъра на Афра
https://www.onurakay.com.tr/makale/mert-ramazan-demir-nerede-tur … icin-imza-atti-mi
Виж целия пост
# 512
И Афито също!
Виж целия пост
# 513
Значе къде да чете и какво да напише Онурката🙃😎
Виж целия пост
# 514
Пеперудка! 🦋🦋🦋

🧿🤍♾🪬🧄
Виж целия пост
# 515
Днес е една година от излъчването на видеото за АфРам на Таймс Скуеър. Ураз призна, че онова, скандалното, също беше пуснато, но никой не видял Joy



Голям линч беше за това видео, все едно кой знае какво е станало.
Виж целия пост
# 516
Мерт,  защо бил приел този нов сериал, защо пък и с Мирай Д , Ферит 2  и т н хейт Да вземе да отвори  агенция за фен услуги и да спре да е актьор 😀
Като гледам 2 седмица от снимките на Пера няма нищо с никой Вчера опитаха  да ни инфлуенснат с коса и нокти и явно ще продължат по схемата с Мertuk Adam
Виж целия пост
# 517
Споделям едно странично мнение, което много ми хареса от една бразилка, която следя и прави много хубави анализи.
Момичето има страница в ИГ и сега анализира сериала на Бъръш и Ханде (стигнали са до 6 епизод май).
Виж целия пост
# 518
Нали все с някоя актриса трябва да играе. Той май проблемът им е в едитите и гледането на Таро. Изобщо няма да се изненадам, ако има ненормални, дето правят и прокоби, тя да се раздели с нейния, че Рамо нали е свободен според тях.
На Пера май хора от екипа си пускат снимки, но изобщо не ми се занимава да им ровя по профилите(които първо трябва да намеря), Афра ме интересува само и донякъде Фуркан, а от тях няма нищо.
Виж целия пост
# 519
Виж целия пост
# 520
Ами кучетат си лаят, кервана си върви са казали хората.
Мерт ще играе в проект, в който той прецени и с партньор, който той прецени. Картите Таро, хвърлянето на боб, гледането на стъклената топка могат да успокоят нечии нерви за момента, но психологическите проблеми няма да излекуват! 😒🤦♀
Виж целия пост
# 521
Ами кучетат си лаят, кервана си върви са казали хората.
Мерт ще играе в проект, в който той прецени и с партньор, който той прецени. Картите Таро, хвърлянето на боб, гледането на стъклената топка могат да успокоят нечии нерви за момента, но психологическите проблеми няма да излекуват! 😒🤦♀

Може ли малко разяснение защо споменават в Туитър таро, и за бога това е ниво на ненормалност да определяш нечия съдба на Таро карти
Виж целия пост
# 522
Аз видях, че обсъждат Таро, но не знам какво точно. Останах с впечатление, че е за Мирай Данер и Рамо. Все тая, не съм и търсила, някакви глупости са.
Виж целия пост
# 523
Солотата в Х пощуряха още когато Ураз написа, че гласът от караваната е на Мерт, а после ги довърши като продължи да качва сравненията на слушалките и другите аксесоари, а това ги взривява, защото знаят, че Ураз е наясно с много неща.😜 Сема пък от няколко дни ги метна в Х въпреки, че тя отдавна им беше обяснила някои работи. 😁

Виж целия пост
# 524
Коригирам се за тарото - за АфРам било. В момента били разделени според картите.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия