Томболи, игри, конкурси и подаръци, анкети (тема 160 - юли 2025)

  • 104 039
  • 1 352
# 60
Здравейте, на 1-ви трябваше да изтеглят KIKKOMAN „Открий природата на умами“. Не откривам печелившите...

https://kikkomania.bg/official-rules-for-participating-in-the-ki … -to-june-29-2025/
Виж целия пост
# 61
Tази седмица имаше ли печеливши на Киндер?
Виж целия пост
# 62
Не знам дали отговориха на някого от Heinz, но са коригирали  правилата и на двете места вече е 5 лв. покупката.
Виж целия пост
# 63
Една игра на Долче Густо.

https://www.dolce-gusto.bg/iced-frappe-igra?utm_campaign=BG_Prom … utm_source=Eloqua
Виж целия пост
# 64
И така и аз ще изтипосам линка към играта на Heinz https://heinz-promo.bg/oficialni-pravila/ но ще допълня и с информация относно на каква минимална стойност трябва да е покупката - въпрос, който всеки зададе, но не се получи отговор в темата - 5 (пет) лева. Обадих се на посочения телефон и казаха, че ще коригират. И докато пиша - вече са коригирали. Успешен ден!
Виж целия пост
# 65
За СкайОптик
Виж целия пост
# 66
Благодаря за новата тема на Захарче и всички,които пишат и споделят/съдействат относно игрите.
За мен месецът започна страхотно с огромен телевизор от играта на Озон.бг в Инстаграм,детски куфар от Тик-Ток,слушалки от ФБ,както и тениска +слънчеви очила пак от ФБ.
Щастливо лято и нека всеки получи желаната награда🍀
Виж целия пост
# 67
emli, честито, страхотни награди! Със здраве да се ползват!

Аз днес си получих наградата от радио NJOY - надуваем фотьойл и плажен тенис - чудесни за предстоящото ни море Simple Smile
Виж целия пост
# 68
Звъннах да питам за тиганите на Кауфланд и Сомат и чакам да ми върнат обаждане с отговор Simple Smile
Днес имам и друг въпрос - някой успя ли да играе за ваучер на Фешън дейс? Пробвах с код от стъклена бутилка, с етикет от стъклена, с капачка от 500 мл бутилка - все невалиден код ми изписва - къде бъркам?
https://www.coca-cola.com/bg/bg/offerings/perfect-serve-25
Виж целия пост
# 69
Звъннах да питам за тиганите на Кауфланд и Сомат и чакам да ми върнат обаждане с отговор Simple Smile
Днес имам и друг въпрос - някой успя ли да играе за ваучер на Фешън дейс? Пробвах с код от стъклена бутилка, с етикет от стъклена, с капачка от 500 мл бутилка - все невалиден код ми изписва - къде бъркам?
https://www.coca-cola.com/bg/bg/offerings/perfect-serve-25
Код от стъклена бутилка, който се намира под етикета.
Виж целия пост
# 70
Звъннах да питам за тиганите на Кауфланд и Сомат и чакам да ми върнат обаждане с отговор Simple Smile
...
Благодаря, че сподели! Ще чакам с нетърпение да ни информираш Blush

Пристигна наградата от Дюрасел

Ще се забавляваме Heart
Виж целия пост
# 71
Звъннах да питам за тиганите на Кауфланд и Сомат и чакам да ми върнат обаждане с отговор Simple Smile
Днес имам и друг въпрос - някой успя ли да играе за ваучер на Фешън дейс? Пробвах с код от стъклена бутилка, с етикет от стъклена, с капачка от 500 мл бутилка - все невалиден код ми изписва - къде бъркам?
https://www.coca-cola.com/bg/bg/offerings/perfect-serve-25

Да, аз успях да играя няколко пъти, но засега греда. Играе се само с кодовете от стъклените бутилки.
Виж целия пост
# 72
Аз току-що целнах ваучер за Фешън дейс от Колата. Регистрирах код от хартиения етикет на стъклена бутилка - има си QR код и лесно се къса.
П.П. Имам две капачки пак от стъклени бутилки,но никъде не ми ги приема. Ако някой знае къде мога да ги регистрирам ще се радвам да сподели (извинявам се,ако е споделено преди) Blush
Виж целия пост
# 73
Уф, то бива каръщина... Печеля от Фантастико в Инстаграм, обаче не живея в София и няма как да си взема наградата... Те не пращат по куриер, нали?
Виж целия пост
# 74
Уф, то бива каръщина... Печеля от Фантастико в Инстаграм, обаче не живея в София и няма как да си взема наградата... Те не пращат по куриер, нали?

Може някой от София да я вземе и да Ви я прати.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия