Мнения за неелитни училища след седми клас в София - Тема 13

  • 68 028
  • 756
# 750
Да, прочетох, че се учи иврит, не е проблем по принцип. Въпросът е дали деца, които нямат отношение към еврейската общонст биха се чувствали на място в такова училище...
Виж целия пост
# 751
Аз много го харесвам и исках синът ми да учи там, но той не пожела....Сградата е красива, стара, на хубаво място, паралелките са само 3, имат двойна охрана, и много добра материална база. Ивритът се учи като втори език и едва ли държат толкова на него....Знам, че около 50 % от учениците нямат еврейски корени, така че няма да е малцинство. За мен е добър избор.
Виж целия пост
# 752
И аз съм го набелязани, но само за природните науки,защото тогава се учи най- малко иврит. Тя не иска много много ,но все пак. Аз съм фен на избира на профил чужди езици ,за да не се ангажира отсега с природни или хуманитарни , МОНчо мисли друго - сега да правят избори ,за които не са осъзнати
Виж целия пост
# 753
На мен ще ми е интересно да чуя мнения за 119-то на Плиска. Интересува ме специално дали се учи добре АЕ, както и дали са ОК учителите по математика, биология и химия.
Виж целия пост
# 754
Може ли мнение и за Елисавета Вазова?
Виж целия пост
# 755
Може ли мнение и за Елисавета Вазова?
Училището се разви доста в последните години. От тази година обаче е с квоти.
Виж целия пост
# 756
Елисавета Вазова не точно се разви, а започна да се харесва много и в последните години приема момичета с висок бал. Това, което се учи/не се учи, си е същото от много време.

Прекрасно място за деца без интерес в точните науки и езиците. Похвално е, че имат квоти вече.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия