Мнения за неелитни училища след седми клас в София - Тема 13

  • 69 546
  • 768
# 765
Може ли мнение и за Елисавета Вазова?
Посредствено училище. Не се учи- това че кръщават с модерни имена паралелките не го прави качествено (нито учениците учат, нито учителите изискват)
Виж целия пост
# 766
Може ли мнение и за Елисавета Вазова?
Посредствено училище. Не се учи- това че кръщават с модерни имена паралелките не го прави качествено (нито учениците учат, нито учителите изискват)
Това на база лични впечатления ли е? Училището не е с никак нисък бал за прием и освен това по резултати от ДЗИ е по- напред в класацията.
Виж целия пост
# 767
Моля, публикувайте нова тема.
Виж целия пост
# 768
Нова тема:
https://m.bg-mamma.com/?topic=1890869.msg51290367#msg51290367
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия