Разделно Хранене- част 8

  • 13 861
  • 329
# 210
Привет на всички. Добре дошли на новичките  Hug.
Аз нещо с това гостуване на майка ми за 2 седмици се поосвиних  Embarassed. Абе не съм качила нито един кг., ама РХ го бях зарязала напълно. Сега съм решила да пробвам страхотната диета на Байкова като малко ще я видоизменя в някакъв разделен вариант. Също и лунната един ден в седмицата. Дано да успея да сваля по- бързо 4-5 кг. След това РХ естествено ще бъде продължението  Wink.

Приятен ден!
Виж целия пост
# 211
Здравейте мили разделнички,

Имах малко проблеми с нета и затова пиша чак сега.... Но къде сте всички. Вече е топличко навън и не се спирате пред компа ли...

При мен всичко е нормално. Обикаляме по банки и се надявам в скоро време да ви се похваля, че сме взели кредит.....

Целувки на всички
Виж целия пост
# 212
Добър вечер милички, влизам за малко, защото имам възпаление на очите .Чебурашка, добре дошла, мила   bouquet. Ако искаш да разбереш за комбинациите, влез в кулинарния - разделно хранене ,там има и табличка и рецепти .Желая ви лека вечер и ви целувам  love001, не мога да стоя дълго пред монитора   love001
Виж целия пост
# 213
Здравейте мили мои разделнички. Днес като гледам сигурно сама ще си пиша, но това не ми пречи да ви пожелая един прекрасен, усмихнат и слънчев ден!!! Алекс да се оправяш бързо!  bouquet Верче каква е тази страхотна диета? Имам май спомен, че съм преглеждала тема с подобно заглавие, но не съм сигурна. Мади чакаме да се хвалиш, хайде да е скоро  bouquet
Аз днес ще лунувам от 9 и нещо беше, та сега си пия кафето и след това към 8 ще хапна една ябълка и това ще е до утре. Ще водя Ива на проба манту, стискайте палци да има имунитет за да не и бият ново БЦЖ. Следобед пък ще ходим на гастроентеролог. Абе въобще днес ще обикаляме болници. А и зъбчето проби tooth Още не се вижда много, но си имаме първи зъб.
Хайде още веднъж хубав ден от мен, ще ви навестя отново по-късничко. newsm51
Виж целия пост
# 214
Добро утро момичета .Едно поздравче за вас http://www.vbox7.com/play:6737f04f  .Шарли ,слушам и изпълнявам. People Cop. Възпалението на очите се оказа на алергична основа ,сега си слагам капки и мажа с лекарство, но не минава бързо   Cry,въпреки недобрия ми вид ,твърдо съм решила да отида на срещата .Те нали си ме знаят че съм "красавица неземна " #Silly,ще преживеят и жабешките ми очи   Mr. Green.Стискам палци за Ивето и честито ви зъбче    bouquet.Юзерче, радвам се за постиженията ти ,продължавай в същия дух  newsm10.Мади ,очакваме добри новини   Grinning.Верче ,ами тази диета на Байкова, до колкото съм запозната ,се изготвя персонално ,ти да не си ходила при нея? Ками, Калида ,отдавна не съм ви чела, липсвате ми, и не само на мен  Sad. Липсват ми всички, които не пишат повече от един ден Weary. Сега ви цункам и ви желая прекрасен пролетен ден!
Виж целия пост
# 215
  Добро утро и от мен Hug  bouquet
  Много ми липсвате,особено когато не мога да се включвам всеки ден HugИзползвам хубавото време,за да изведа детенце на разходка WinkИначе,ние в неделя оженихме младоженците Wink,беше весело/като на всяка сватба/ и се прибрахме съвсем трезви Laughing WinkАз докладвах,Мина-ти си наред Wink
  Sharli,стискам палци да не се наложи да бият на бебка пак ваксина Sad PraynigИ нас същото ни чака след 2 месеца.....Честито ви зъбче WinkИмаше ли неразположения докато поникне?
   Алекс,оправяй се бързо,мила,и се пази Hug
   Да ви споделя,че аз съм ходила при доц.Байкова и т.нар."персонална диета" хич не е такава Confused-снимана е на ксерокс и всяка пациентка,включит.и аз излизахме от кабинета й с едни и същи листи ThinkingКойто се интересува,мога да я напиша Peace
   Засега ви желая хубав и усмихнат ден  bouquet
Виж целия пост
# 216
Здравейте! Hug
sharli , да има такава тема, но не знам как да пусна линк към нея. На 2-3 стр. е "страхотна диета-3 част." Има добри отзиви за нея, яде се, не се гладува и мисля, че може да се направи в разделен вариант  Wink. Аз също ще лунувам днес. Ще се пробвам на тридневния вариант. Вчера бях на таратор, днес на течности, утре пак на таратор. Дано да има ефект, че нещо съм зациклила и не ми се нрави това.
aleks, не съм ходила при нея, но разбрах, че доц. Байкова на всички казва, че диетата е специално за тях, а всъщност е една и съща.
Успешен разделен ден!
Виж целия пост
# 217
Добър ден, Hug

Алекс,какво се отпуснахте да боледувате,а? WinkБързо се възстановявай мила Hug.Благодаря за поздравчето   love001 и да си изкараш добре на срещата.Как е Аля,надявам се вече добре? Шарли,честито ви първо зъбче,пожелавам другите да изникнат без  да разберете newsm10,стискам палци за ваксината,успех с лунуването Heart Eyes.Верче,успех и на теб с лунуването и тази диета  newsm10.Мади,очаквам да се похвалиш  newsm44 с радостна вест Grinning.Останалите мами имат неизвинено отсъствие вече  smile3503.

При мен всичко е океи,поне за сега Laughing

Желая усмихнат и слънчев ден  love001/и като се приберете от разходка да пишете/ Naughty Hug

Виж целия пост
# 218
Днес се престраших и сгреших  Mr. Green
Кантаря гнъсен мЪ Утчая  ooooh!

Алексооооо, каж мари, каква книга да си купим.  Praynig Praynig Praynig
Дедо ти Демис, съм го затрила нейде  Embarassed
Чакам те в петък и да вземеш диването  Naughty, ча мойта Алекс ша та изяде  Mr. Green

Софи, аз като блондинка под прикритие,  hahaha
чакам да ми обяснят как да кача снимките
и ша докладвам  bowuu

Някои бойни мами липсват - или така ми се струва  newsm78

Целувки на всички!!!
 Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Виж целия пост
# 219
Аз съм тук, ама нещо не ми се пише напоследък. При мен нищо интересно, липсва ми всякакво настроение тия дни. Днес чета в клюкарника някакви теми, уж да се развеселя, ама взех, че попаднах на една за 2 неизлечимо болни дечица братче и сестриче и бедните им родители и се разплаках, после пък се зачетох за Чернобил и два филма изгледах за аварията и още повече се скапах...Имаше една мисъл, не си спомням на кой, че когато ти било тъжно да си отидел на театър или кино и да си гледал най-тъжната трагедия и така да си осъзнаел колко си щастлив всъщност. Да, разбрах колко е хубав живота ми и как нямам право да се оплаквам за нищо, ама никак не ми стана леко след всичко прочетено и видяно...
За ядене сякаш не ми се говори. Не ям много напоследък, като се изключи снощи-сандвич и половина с кашкавал, но нещо ми беше все едно, беше ми докривяло и реших, че ще ям. Днес досега не съм яла нищо, то не съм и огладняла де. Смятах да лунувам днес, но незнам дали ще изкарам вечерта. Не че не мога да издържа, но нещо ми се вижда безсмислено: ще сваля някакви си 600 грама и утре веднага ще си ги възстановя с вечерната салата  Tired. Върти ми се от снощи една плодова салата в главата, накупих всякакви плодове, че чак и круши и ягоди, така че може и това да вечерям. Незнам още...
Спешни мерки ми трябват, ама не за отслабването ами за настроението. Толкова мразя зимата, а защо сега не се усмихвам като дойде пролетта. То и в Бургас една пролет!!! Студ и силен вятър, ама айде сега, такава си е била винаги, не е това причината. Чудя се покрай какво да се ентусиазирам  newsm78. Ето на напълнила съм си програмата след работа: 3 пъти седмично фитнес, един път седмично антицелулитен масаж. Дечицата вече са ми здравички, нямам основания за оплакване. А все ми е криво, някак си празно на душата. И работата ми е скучна-никакви емоции покрай нея. Ако не беше добре платена отдавна да съм напуснала, ама никакви добри предложения в Jobs-а.
Това е от мен. Извинете за мрачния постинг, ама често ме ободрявате, та реших да споделя.  Hug
Виж целия пост
# 220
 http://www.vbox7.com/play:c8b1f8be Регенце , това е за тебе,/ една от любимите ми/, дано поне мъничко те разведря  Hug. Мина, писвам ти две книги, а като дойда, ще измислим меню ,подходящо за твоето стомахче  Grinning.:" Всичко за разделното хранене"-автори -Е. Сербина и Л .Макаров :'Сила за живот 2',от Димитър Пашкулев.Майчета, ще се оправя ,ама иска време  . Аля още кашля ,но алергия бързо не минава .http://www.vbox7.com/play:f58546eb -Това е поздравче към всички майчета ,когато ми е тъжно, тягостно или уморено, си пускам албума на Андреа Бочели и се успокоявам   Simple Smile.
Виж целия пост
# 221
Привет от Добрич!
Тъкмо се прибирам от разходка и веднага седнах да вида какво сте писали.Нали има кой да ми гледа детето WinkЦял ден сме по улиците Едислав се ''разлага'' от кеф ,само от пързалка на пързалка се води и му се угажда постоянно (ще ми излиза през носа -усещам)
Ходихме в едно детско заведение ,в което има доста играчки и нашия вече се чудеше на кое да се покатери и къде да отиде.Аз естествено си пиех спокойно кафето с приятелка и го му се ''наслаждавах '' на гевезелъците. Crazy
Алекс-сега си пуснах Андрея Бочели(много го харесвам),нищо че съм в добро настроение(да не повярва човек)-благодаря за поздравите ,които отправяш всеки ден  bouquet
Реге,горе главата.Всеки има такива дни.Мога да ти препоръчам да се вземеш на д-р Тошков жълт кантарион да пиеш.Той е за такива настроения депресивни.Много съм доволна.Аз по принцип зимата и есента имамм такива смени на настроенията ,но една приятелка ме ''светна'' да пия жълт кантарион и  ми повлия добре.
Sophi-чакаме фото Laughing
Калида и Камито къде се губят?
Лека вечер на всички мами и до утре  bouquet
Виж целия пост
# 222
Здравейте момичета,

 Шарли, Алекс, Ани,  Hug

Тия банки искат ненормално много документи, но аз съм си инат и няма начин да не се справя. Лошото е, че от цялото това напрежение страда семейното меню. Добре че вече има зелено... В общи линии вчера и днес сме си на салатки със или без допълнения...

Шарли, дано да сте минали без ре на БДЖто. Честито ви първо зъбче  love001

Реге, погледни, моля те, къде си си скрила доброто настроение и го извади. Усмихни се  bouquet

Целувки на всички
Виж целия пост
# 223
...не искам да излиза така,сякаш ви се набивам в очите...
Софи, как можа да си помислиш такова нещо?! Когато искаш да покажеш нещо красиво за душата и окото/ а Вие с малката Ти кукличка сте точно такава комбинация/ не е натрапване, а споделяне на хубавият миг. И наистина много добре изглеждаш стилна Мамо- поддържана, с излъчване и чар. И къде беше сватбата, доразкажи моля?
Ками- русокоса Красавице, Ти РД на малкото Гларусче ли обмисляш та толкоз време си далеч от нас?
Алексче, и Ти ли като Аля имаш алергия, Твоята към какво е? Ей, направо Ти завиждам за срещата на софийска земя да знаеш, но благородно! Желая Ти много приятни мигове и после ще чакаме преразказ от събитието, а може и достъп до форумски снимки, нали?!
ДидиП, наистина чаканата омлетена рецепта изглежда доста вкусна, още повече че няма и пържене. Успех със степера и привличането на Майчето си към разделната идея!
Верче, а Майчето Ти все още ли е при Теб, или беше само за двете седмици? Успех с лунуването, а как издържаш само на течности, на какво наблягаш сокове или чай и вода?
Юзерче, върна ли се апетита вече, започна ли да спиш добре? Надявам се да е така, защото това означава че си преодоляла вече стресовият пик. Как е София, нали не сте се поддали на вируса? Избра ли си вече някаква рецептичка от Кулинарният журнал/ явно е ново това списание, не съм го чувала?!/?
Уондърфул, за рибата според мен си е вид добър източник на белтъчини, и доста по- лесно усвойми от месните, а освен това има доста от толкова нашумялите напоследък Омеги. А Ти на каква си в момента?
Мартеа- тъжна Мълчаливке, знам че е трудно в тез моменти, но да знаеш че всички сме мислено с Теб и Ти пожелавам отново да намериш собствената стълба да излезеш "от парещите въглени на мъката", и когато имаш време ние Те чакаме. Как е Теа?
Дани Дженкова, а Еди прояде ли при Баба?
Мади, успехи с документите по кредита и скоро да се похвалиш с подписан договор!
Шарли, честито първо зъбче на Ивата, значи ето откъде идваше това нервничане при бебка! Дано всичко е било наред днес с прегледа при доктора и на Теб успешно лунуване! И да незабравиш водата, увеличавай кол- вото й, полезна е и засища! А гастроентеролога за пак ли за Ива ще го посещавате?
...Да, разбрах колко е хубав живота ми...Чудя се покрай какво да се ентусиазирам ...
РеГе, как покрай какво?! Покрай живота който е около Теб, покрай детският смях, покрай дори и мрачаното морско време, защото обикновено то е предвестник на нескочаеми летни удоволствия. Ти имаш всичко остава Ти да го видиш и да започнеш да му се радваш. Протегни ръка на живота, колкото и мрачен да Ти изглежда в момента, сега е само миг, който бързо и безвъзвратно ще отмине, не позволявай да остане от него само един сив спомен, усмихни се и вложи в него частица от сърцето Ти за да бъде приятен спомен. И как можа от целият Клюкарник да се насочиш точно на таз публикация- да има тежки неща в живота, сурови, пред които сме безсилни, но точно затова трябва се радваш на всичко което имаш, като влезеш пак в другият подфорум обърни внимание на светлите теми с красиви пожелания и възторзи, моля. Хубав нов ден, елегантно и красиво Момиче и да не забравиш да ми се усмихнеш в отговор, чули?!
...Днес се престраших и сгреших ...Кантаря гнъсен мЪ Утчая ...
Мина-Тигрице, я разкажи как минаха срещите, , то беше с президента, то бяха други важни личности, защото зад това отчитане на кантара си има емоц. подтик, нали?! Много стрес и опънати нерви има около Теб, както и хронична липса на време, а то неизбежно се отразява върху апетита и тялото. Остави ги тез книги, сега ще се видите с Алекс- опитна и спортна, красива и амбициозна Разделничка и ще сформиратв едно примерно меню.
Ивичка, поздравления за загубеният кг, хубаво е когато се чувстваш доволна от това което правиш, а още повече че и малкото все още зависимо от теб ВсеЗасмяно човече е доволно от маминото мляко и подобреното Мамино самочуствие.
Зузи, откри ли някаква приемлива за теб комбинация на Бонуса, Ивичка правилно е дала указания, аз предпочитам хляба препечен и с малко масло?
Герганка, как сте с Мина Бърборина? Хайде дай едно рамо на вегетарианското РХ че имаш вече съмишленичка, моля!
Гери.пл, а как е Пловдивското време, май пролетта е налице?! Пролетта не събужда ли творческите трели на душата Ти, Поетесо?
Джоя, как сте с Никол как върви РХ?
Вили, наистина да загубиш 3кг за 4 дни е постижение. Успех и занапред!
...Крайно време е започна да се храня като човек. Спрях кафето, безалкохолните, сладкото, хляба. ...
Жана, много се радвам да Те видя сред нас. Права си че винаги идва един момент, в който Човек осъзнава че трябва да започне да внимава каква хапка приема, и се радвам че в тоз момент си заложила на РХ. Успех с заветната мечта!
Чебурашка, добре дошла сред нас, Вегетарианке! Дано скоро се включи и Герганка, и тя не яде месо и може да Ти даде полезни съвети.
Миранда, ако случайно надзърнеш при нас искам да Ти честитя новият аватар. Да, красив е и Ти приляга, много повече от предишните, амбициозно плодово Момиче. Права си, няма невъзможни неща, има само силна воля и желание. Успех по пътя ти към постигане на целта, плодови Гуру!


Виж целия пост
# 224
Герганка, как сте с Мина Бърборина? Хайде дай едно рамо на вегетарианското РХ че имаш вече съмишленичка, моля!
Нещо ми се губи, кой е станал привърженик на вегетарианството?
Аз мисля че изключването на месото улеснява комбинирането на храните. Салатите за мен са на първо място - комбинирам ги с сирена. Много често с плодове замествам някое хранене. Сега съм много щастлива - тук вече има хубави дини ( в началото ми беше странно - диня през април) и нищо не може да ме спре, ще си хапвам на воля. Живот и здраве лятото ще се наслаждавам на българските плодове и зеленчуци, които нямат равни по вкус.
Поздрави на всички и повече хубави емоции ви пожелавам.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия