Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Какви са някои теми, свързани със здравословното хранене?
Какви са основните теми в дискусията?
Какви са препоръките за разделно хранене?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Какви са някои теми, свързани със здравословното хранене?
-
Какви са основните теми в дискусията?
-
Какви са препоръките за разделно хранене?
Препоръките за разделно хранене включват стриктно спазване на диетичния план, избягване на определени храни, умерено консумиране на въглехидрати и мазнини и включване на здравословни храни като зеленчуци и плодове. При разделно хранене е важно да се спазват принципите на комбиниране на храна, като се избягва смесването на скорбялни и безскорбялни храни. Освен това, от съществено значение е да консумирате плодове отделно от другите храни или половин час преди хранене, или три часа след хранене. Препоръките за разделно хранене включват консумация на протеини и въглехидрати поотделно, избягване на комбинации като въглехидрати и протеини и консумиране на плодове и зеленчуци отделно. Също така се препоръчва да се избягват определени комбинации от храни, които са трудни за организма да усвои едновременно.
-
Какви са препоръките за загуба на тегло?
-
Какви са обичайните теми, свързани с подготовката за Великден?
Давате ли резултати коя колко е свалила? За колко време и т.н.
/,яйца,ядки,семена;
/.Та,забранените за мен комбинации са ВЪГЛЕХИДРАТИ+БЕЛТЪЧИНИ,и МАЗНИНИ+БЕЛТЪЧИНИ.Позволени са комбинациите между ЗЕЛЕНЧУЦИ И ВЪГЛЕХИДРАТИ,ЗЕЛЕНЧУЦИ И БЕЛТЪЧИНИ,ВЪГЛЕХИДРАТИ И МАЗНИНИ.Плодовете,както и прясното мляко се ядат самостоятелно
Ще видиш,че е много приятно и весело в нашата компания
.Прегръщам и целувам всички
.

.
.Малко в повечко ми дойде вълнението в задръстването,имаше 1-2 гафа,но с мъжа ми шофирането е много по-приятно,отколкото с инструктора
,за 14 год. семеен живот без повод такива подаръци вече
.Не забрави и любимата си щерка за нея блу-ту/мисля че така се пише
.
и се чувстваш лека като перце,сама ще се убедиш в това
.Ками
. Реге,Дидип как сте,къде се загубихте?


и пак не мога), но си заслужава бавното темпо на сваляне ако са трайно свалени, нали?!