Фон дьо тен, бази за грим и перфектен тен - 43

  • 45 584
  • 723
# 510
Аз съм фен на златния Enough. За мен е прекрасен. Не оксидира, не омазнява, не изсушава, дълготраен е (около 8-9 часа). Понякога, ако имам пъпка, след като приключа с лицето на малко четка слагам и го потупвам, след 15-20 секунди се слива с останалия фдт и пъпката е скрита (разбира се, цвят имам предвид, не релеф). При разширени пори не се врязва в тях и не ми се запушват. Общо взето, за мен е доста добър.

Факт, че всеки човек има различно мнение и желания и просто пиша мнението си, като не искам някой да се обиди.
Виж целия пост
# 511
Здравейте момичета!

Разучавам и търся покривен фон дьо тен за сватба. Кожата ми е дехидратирана, та хем сухи места, хем се омазнява. Като сложа фон дьо тен моментално се лепи за тези сухи и сякаш белещи се места (брадичка, нос,чело), че и ми прави порите като още по-големи кратери отколкото са. В ежедневието ползвам Миша и седи великолепно, но за цял ден сватба и толкова много снимки не му вярвам 😄 заглеждам се по Haus Labs и Dior backstage. Имате ли други предложения? Със сигурност ще има литри фиксиращ спрей и skin prep преди това. Имам и пудрата на huda, която обожавам, та евентуално ще контролирам омазняването с нея. Иначе съм доста светла кожа, неутрална към студена. Благодаря!
Виж целия пост
# 512
Dior backstage e невероятен фон дьо тен, но покривен не е.
Виж целия пост
# 513
Estes Lauder старата формула .аз харесвам и Charlotte tilbury доста е покривен .
Виж целия пост
# 514
Аз съм фен на златния Enough. За мен е прекрасен. Не оксидира, не омазнява, не изсушава, дълготраен е (около 8-9 часа).

Моят е син:


Ти кой златен имаш, намирам два
Този:


Или този:
Виж целия пост
# 515
Rich gold. Този червеният не съм пробвала.
Син имат един с колаген, по-различен от този на снимката. Той е по-суховат и матиращ от златния.
Виж целия пост
# 516
Благодаря.
Точно с колаген е моят, колаген 3Х.
Ще поръчам златния да видим!
Виж целия пост
# 517
Щрудел, погледнете новата формула на ЕЛ Double Wear. С много хидратация отдолу, че в началото изглежда по-сатенен и сочен, но после сковава сериозно.
Tulip, новият глоу не оксидира като стария, пробвай го. Аз бях решила, че няма да го купувам за тест, но една мостра доста ми допадна.
Виж целия пост
# 518
Благодаря! Ще си взема мострички и аз, защото като покритие, финиш и издръжливост ми харесва много, но на кожата ми топла маслинка избива морковено 😀
Виж целия пост
# 519
Моля,препоръчайте ми добра основа за грим.На 50г.съм ,трябва ми да издържа по 10ина часа. Нещо,което да заличава порите,ако е възможно и да матира.
Виж целия пост
# 520
Благодаря! Ще си взема мострички и аз, защото като покритие, финиш и издръжливост ми харесва много, но на кожата ми топла маслинка избива морковено 😀
Зависи колко си светла. Махнали са маслинения вариант на Warm Olive под 2WO, което е моят най-светъл зимен цвят, даже ми е леко светъл. Но ако си по-светла- греда. Поне в Италия не се намира.
Виж целия пост
# 521
Ползвам основата на Мак, много смених, но тази ми заспа, за суха и зраля кожа е

https://douglas.bg/mac-studio-radiance-dew-drench-all-day-hydrating-primer-78100
Виж целия пост
# 522
Аз съм наистина впечатлена от базата на grown alchemist
Виж целия пост
# 523
Благодаря! Ще си взема мострички и аз, защото като покритие, финиш и издръжливост ми харесва много, но на кожата ми топла маслинка избива морковено 😀
Зависи колко си светла. Махнали са маслинения вариант на Warm Olive под 2WO, което е моят най-светъл зимен цвят, даже ми е леко светъл. Но ако си по-светла- греда. Поне в Италия не се намира.
Мен това ми е летния 😅 Зимата го изсветлявам с капки.
Виж целия пост
# 524
Няма по-светъл за маслинки от него, уви!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия