Бижута и бижутерски къщи – 3

  • 40 405
  • 713
# 660
Същата гривна я има във Виктория голд за 111евро.
Виж целия пост
# 661
И в Бирсе има такава, ама тая горе е с по- хубава безкрайност.

https://www.birse.bg/grivna-s-cherven-konec-bezkrainost-dtg198.html

Съгласна съм за перлите. Аз също на своя бал бях с перли. Харесвам си ги, нося ги, но рядко. Предимно на театър или коледни събирания. Отиват ми, имам класическо излъчване.
Виж целия пост
# 662

Исках да купя червена гривничка със златен орнамент за бебето ми. Ама те цените избухнали жестоко. За няма грам злато 130-150€…


В този онлайн магазин има за 55 евро.
Мъничък е грамажът явно на златото, но пък за бебешка ръчичка
е добре да е нежен елементът. Предвид също, че този конец си
има някакъв период на издръжливост, мисля че е добра оферта:
https://kasil.bg/zlato/grivna-s-mini-bezkrajnost.html
Виж целия пост
# 663
Sophia L. - много е хубав комплекта, със здраве да се ползва!

Pandora1 - успех с намирането на най-добрата гривна за бебчо. Ако сте от Пловдив - вижте и във златарската улица.
Виж целия пост
# 664
Имам два комплекта с перли и си ги харесвам. От Лебеда са, едните са ми подарък за моминското и са мил спомен.
Обеците, за които питате, харесват ми. Важен е нюанса на кожата, за да се види дали ще стоят.

Исках да купя червена гривничка със златен орнамент за бебето ми. Ама те цените избухнали жестоко. За няма грам злато 130-150€…

Виж тука ако нещо ти хареса или идете на място https://astogold.bg/bg/magazin/grivni-cherven-konets/page:2?order=newest&filter=
Виж целия пост
# 665


В този онлайн магазин има за 55 евро.
Мъничък е грамажът явно на златото, но пък за бебешка ръчичка
е добре да е нежен елементът. Предвид също, че този конец си
има някакъв период на издръжливост, мисля че е добра оферта:
https://kasil.bg/zlato/grivna-s-mini-bezkrajnost.html
Конците се сменят, не е проблем.
Виж целия пост
# 666
Благодаря ви
Виж целия пост
# 667
В София има ли ателие в което да ми изработят пръстен по мой модел като дам материал?
Виж целия пост
# 668
В София има ли ателие в което да ми изработят пръстен по мой модел като дам материал?

Bloom са ми изработвали, но по техни модели, можете да се консултирате с тях. От тях каквото съм купила не е мръднало / изгубих едната си обеца от направен от тях комплект и с материала от другата обеца ми направиха нови две по-малки, доплатих само труда на златаря/ По-скъпо е отколкото на Златарската в Пловдив - там вече има голям избор и правят какви ли не модели.

Златарското ателие в Рум Младост 2 само ми дадоха оферта - не сме стигали до изработване все още.
Виж целия пост
# 669
В София има ли ателие в което да ми изработят пръстен по мой модел като дам материал?
В Априлив до НДК правят по модел.
Виж целия пост
# 670
В ювел изработват по ваш модел,  но за труд и дизайн вземат почти колкото струва златото.
Не мен ми оферираха към 3000 € за труд за изделие от 50г. мое злато.
Ако го поръчам от сребро същия труд дали ще струва 100€ Joy
Виж целия пост
# 671
На мен ми поискаха за ТРУД  110 евро на грам + 70  евро за моя материал - общо 180 евро на грам идва новото изделие. Ами… мерси.
Виж целия пост
# 672
Брутални цени и все пак, ако сте сигурни, че ще правите нещо, просто се чудите как и какво, по- добре сега, че после цените ще са още по- неприятни. Сега има лека корекция на златото и има "намаления" по магазините и за бижутата.
Виж целия пост
# 673
Много благодаря на всички за споделената информация, при тези цени май и аз ще кажа "Ами ...мерси" 🙂
Виж целия пост
# 674
Магазин daar в Парадайс е отворен. Този с лабораторните диаманти. Видях го пътьом, че бях на лекар там. Ама съм бедна и не влязох, защото в момента не мога да си позволявам бижута.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия