⭐️Толгахан Сайъшман и Амине Гюлше – Сега и Завинаги ⭐️ Любими турски актьори - тема 53*

  • 10 874
  • 736
# 675


Joy Охх,Фемуни*..лимонада и пейзажи..
скромни и потайни..нЕма вече цуни/гуни,
похотливи погледи и буйни страсти
JoyJoy

Виж целия пост
# 676
Софи, от скука ще грабна пистолета като Ешреф Тек и ще подкарам Толга към снимачната площадка.
Омръзна ми да чакам нещо ново, блъскам си главата как да направя тема 54, като няма никакво инфо и хубави актуални фотки.



Виж целия пост
# 677
https://www.instagram.com/p/DObb7zsiFrS/?hl=en

Нов пост на Толга с албанката
Виж целия пост
# 678

Flowers BouquetЕМИ* незнам, аз не очаквам вече нищо интересно от Толга,
улегнал мъж с успешен строителен бизнес,
семеен турчин с малки деца
снимащ пейзажи за феновете..

и той като грозника на Амине - близо до бащицата
албанката се размазва от кеф, специална фотка с Еди Рама
е пропуск за всичко
Rolling Eyes
Виж целия пост
# 679


Joy Охх,Фемуни*..лимонада и пейзажи..
скромни и потайни..нЕма вече цуни/гуни,
похотливи погледи и буйни страсти
JoyJoy



Такъв мъж и огнени страсти и нощииии забравят ли сееееее....🔥🫦🫦🫦🫦😻 Напоследък много се е разработил и развихрил и не може да се концентрираме особено с пАтлака пък да не говорим колко още се е разхубавил направо е  нечовешко. Open Mouth Трябва да се вникне дълбоко в историята да се правят психо анализи. 😂 Не се оплакваме, че работи напротив....  Радваме се че не мисли за глупости и си гледа кефа и кариерата. Един ден може и да създаде семейство. Всичко е по желание и божа работа.  
Виж целия пост
# 680
Да сложа фотката, та да се знае, че наш Толга си стана албански гражданин и не го вълнува турското кино.
Освен да издиря и снимката с бащицата - та картинката да е пълна.
Ентусиазмът ми изчезна...


tolgahansayisman
Tirana, Albania
За мен е голяма чест да бъда в един кадър с визионерския лидер на Албания Еди Рама.
Архитектът на една държава, която гледа с надежда към бъдещето... Неговата енергия и визия са наистина вдъхновяващи.
Убеден съм, че дори в новия си 4-годишен мандат ще постигне прекрасни неща за Албания.
С голямо уважение, уважаеми премиер @ediramaal 🇦🇱



 
Виж целия пост
# 681
Еми това веднага се правя че не го виждам
Виж целия пост
# 682
Здравейтееееее Nature Sunny
Хубав , слънчев , усмихнат и успешен  ден на всички. 🙂🙂😎😎😎🍀



Виж целия пост
# 683
Здравейте, момичета!


"Точното време може просто да не съществува, затова правете това, което ви вълнува най-много и не съжалявайте, какъвто и да е бил резултатът. Твоето действие поражда момента."
Фабио Привитера

Усмихнат, позитивен и щастлив ден, с много настроение и сбъднати мечти ви пожелавам!




Ново от сторито на Езги:

Виж целия пост
# 684
Привет и една руса Иляйда
Виж целия пост
# 685

Hug
Виж целия пост
# 686
Ох че хубаво кученце



Виж целия пост
# 687
Пристигам тъкмо навреме - нова фотка на Амине и вкусен обяд с Мерт.
Красавица е нашата Амине!
Грозникът може само да се гордее с тези три сладурани в къщата си.

 

Виж целия пост
# 688
Семеен обяд значи. Така е футболера може да се гордее с трите си принцеси вкъщи.
Кученцето е   бяло пухкаво сладурче.
Виж целия пост
# 689
Ново от IG на Амине:


gulseamine
Ayvalık Sea Resort

Моите мънички любовчета 🧿🌸👼🏻



 

Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия