Поскъпване на стоки- фрапиращи цени

  • 193 407
  • 4 962
# 4 305
Ако нуждите на един човек са на стойност 800 евро на месец, то пенсионерите как преживяват с 350-400€ на месец?! Та това е половината от нужната сума. Все по шокиращо става обезценяването на парите, заради инфлацията.
Децата им доплащат.
Ето тук е ключът за бараката- с ниските пенсии натоварват още веднъж работещите.
Подготвили мизерен процент увеличение на пенсиите от 1.07. Нима не можеха да предвидят по-адекватен процент?! Кой да го подготви- оядените Гуцанов или Сачева?! И ще оставят пенсионерите(децата им) да се гърчат с жалките пенсии до следващия 1.07. след година.
Виж целия пост
# 4 306
То на следващия 01.07. няма да им ги увеличат с много, така, че докато са живи все ще се гърчат, ако не са децата им, или не са се подсигурили от млади години.
Виж целия пост
# 4 307
Земеделският министър закри инициативата „Магазин на хората“, дружеството ще бъде ликвидирано

През първите три месеца заложените приходи са 1,48 милиона лева, а реалното изпълнение е по-малко от 1/3 - 420 000 лева. Единственото, което изглежда устойчиво в цялата инициатива, са заплатите. Няколко души са получили 170 000 лева заплати за тримесечието. На 6 април поисках доклад за дейността и беше отчетено 100% изпълнение на нормативите, което е непонятно“, посочи министърът.

https://nova.bg/news/view/2026/04/29/535500/%D0%B7%D0%B5%D0%BC%D … 0%B0%D0%BD%D0%BE/
Виж целия пост
# 4 308
От днес, яйце 50 цента, демек 1 лев, такова чудо за пръв път видях, даже при хипер инфлацията яйце не е струвало 1 лев. И то от бабичка на пазара, нито заплати плаща, нито данъци, нито нищо. И лапад 1 евро връзката, той никога не е бил повече от 20 стотинки връзката, за него даже и труд не се влага, освен да го набереш.
Виж целия пост
# 4 309
Тази кутия на Пандора, която се отвори, вече не може да бъде затворена. И аз като Андрей Райчев, който в едно предаване каза, че яростно защитавал влизането на еврото в България, се чувствам предадена и глупава.
Нема такова животно като Ганьо Балкански.
Виж целия пост
# 4 310
Ехххх, Буболина точно на бабите ли завидя за печалбата?! Ами на магазина не съм видяла яйца под 42,43 цента. Ако са домашни не виждам причина да са по-малко
Виж целия пост
# 4 311
Не им завидях, изумих се, да си ги ядът, турските са по 20 цента. Айде в магазина и магазина има разходи и производителя, тя какви разходи има, че по-скъпи и от магазина?
Виж целия пост
# 4 312
Не им завидях, изумих се, да си ги ядът, турските са по 20 цента. Айде в магазина и магазина има разходи и производителя, тя какви разходи има, че по-скъпи и от магазина?

Веригите печелят от оборота, малките магазини не продават по-евтино от бабите, на тях не им завиждайте.. От тях ще си купи някой, който иска да направи нещо добро за тях..
Виж целия пост
# 4 313
Не им завидях, изумих се, да си ги ядът, турските са по 20 цента. Айде в магазина и магазина има разходи и производителя, тя какви разходи има, че по-скъпи и от магазина?
Отгледайте си сами кокошки, и после питайте пак.А да, и по възможност с пенсия от 300евро...
Виж целия пост
# 4 314
Буболина, продължавай да подпомагаш турската икономика и куфарните търговци. Бабите на пазара обикаляй с 200, че може да вържат месеца, като продадат лапада и яйцата си.
Виж целия пост
# 4 315
Да продават на нормални цени, да купя, ама един лев за яйце, да си го яде. Бабите си имат деца, техен ангажимент е вързването на месеца, мой ангажимент са моите родители.
Те сигурно турските кокошки не ядат.
Виж целия пост
# 4 316
Да продават на нормални цени, да купя, ама един лев за яйце, да си го яде. Бабите си имат деца, техен ангажимент е вързването на месеца, мой ангажимент са моите родители.
Те сигурно турските кокошки не ядат.

Явно не си даваш сметка, че едните са от птицеферми, а на бабите са от 5-6 кокошки, да си добавят по някой лев.. Никой не те задължава да купуваш от тях. купувай от където ти е изгодно..
Виж целия пост
# 4 317

Те сигурно турските кокошки не ядат.
Вие сте човекът, който обяснява какъв боклук е храната произвеждана във вашият град.
Простата логика сочи, че нормално гледани кокошки, с нормална, хубава храна, и такива гледани наблъскани една върху друга, и блъскани с химия и боклуци са две различни неща.
Във вида и вкуса на яйцата също има разлика. Както и в полезността.
Виж целия пост
# 4 318
Да продават на нормални цени, да купя, ама един лев за яйце, да си го яде. Бабите си имат деца, техен ангажимент е вързването на месеца, мой ангажимент са моите родители.
Те сигурно турските кокошки не ядат.

Явно не си даваш сметка, че едните са от птицеферми, а на бабите са от 5-6 кокошки, да си добавят по някой лев.. Никой не те задължава да купуваш от тях. купувай от където ти е изгодно..
От 5-6 кокошки, ако е събрала 10 кори, колко ще да са пресни?
Виж целия пост
# 4 319
Айде сега...яйце  - левче....ами прекалено е вече.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия