Кандидатстване с рисуване след 7 клас - тема 13

  • 20 313
  • 430
# 420
Каква тема се е паднала на днешното НВО по ИИ? Знае ли се вече?Питам за познато дете.

Паднало се е нещо от рода на:
- пътуване в бъдещето
- моето любимо хоби
Не съм супер сигурна, детето го каза набързо, понеже повече обясняваше какво е направила, но нещо такова.
Виж целия пост
# 421
Е, хубава работа, досега изпитите към МК все са били след 01.07., поне откакто аз ги следя. Кой е успял да си пусне дата в учебно време?
Но наистина е нелепо да трябва сам да си търсиш вариант за извиняване на отсъсътвия, за да се явиш на изпит за продължаване на задължителното си образование.
Виж целия пост
# 422
На Фотографското е на 30 юни.

Аз ще дам бележка по семейни причини за 29 и 30 юни, но за днес писах изрично на класната, че това е НВО, което го има и в служебната бележка от МОН и следва да й се извинят отсъствията. Ще видим каквоще направи, днес и написаха неизвинените.

Иначе тя беше в Николай Райнов, каза, че е рисувала на тема животински нещо-си, не разбрах много. Довечера повече.
Виж целия пост
# 423
Каква тема се е паднала на днешното НВО по ИИ? Знае ли се вече?Питам за познато дете.

Паднало се е нещо от рода на:
- пътуване в бъдещето
- моето любимо хоби
Не съм супер сигурна, детето го каза набързо, понеже повече обясняваше какво е направила, но нещо такова.

Това за кой град и училище е?
Виж целия пост
# 424
140 СУ гр.София, паднала се е сладкарница ( каквото е и рисувала )  и нещо от сорта на сгради в бъдещето... Simple Smile
Виж целия пост
# 425
За Варна темите бяха : На улицата / Народни танци.
Класният ръководител извинява тези отсъствия служебно, никакви бележки не са необходими. Забелязах обаче, че нито един учител не е писал отсъствия днес, наясно са, че почти всички деца от класа са били на изпит.
Виж целия пост
# 426
Моето дете беше днес на изпит в 144 СУ в София. Рисувал е Птици, не знам какви са били другите варианти.
Виж целия пост
# 427
В Националното училище в Овча купел също е имало тема Моето хоби и детето ми беше изключително щастливо и каза, че е нарисувала оригинална композиция, но в крайна сметка в нея не е включила човешките фигури, които май са задължителни. Имало е ръка, малко човече и око, та сега са ѝ потънали гемииите, плаче, а беше много доволна, че се е справила добре.... Вашите ученици рисували ли са в композициите си хора?
Виж целия пост
# 428
В Националното училище в Овча купел също е имало тема Моето хоби и детето ми беше изключително щастливо и каза, че е нарисувала оригинална композиция, но в крайна сметка в нея не е включила човешките фигури, които май са задължителни. Имало е ръка, малко човече и око, та сега са ѝ потънали гемииите, плаче, а беше много доволна, че се е справила добре.... Вашите ученици рисували ли са в композициите си хора?
Да, 4 човека в сладкарницата...Да не се обезкуражава ! Моето дете пък е оцветило рисунката, защото някъде е чела, че намаляват оценките ако не е оцветена.. Simple Smile)( пък е искала графика, така, че знам ли ?! Каквото такова, колкото толкова Simple Smile
Виж целия пост
# 429
Лошо... Колкото и да се е справила добре, ако е било задължително условие и то ключово, на практика се води не справила се...
Виж целия пост
# 430
И щерката беше в националното. Рисувала е по другата тема за пътуване във времето ли/ бъдещето ли... не разбрах ососбено. Рисувала е хора и я е оцветила. Обаче се обади в 11:40, че била готова. Аз силно се притесних, как за 2 часа.... ама каквото-такова.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия