Лятото е радост голяма: носи вест, че ще ставам мама. ~бебеправене 622~

  • 34 671
  • 787
# 255
Благодаря на всички за хубавите пожелания! ❤
Виж целия пост
# 256
AA, дано да си права и наистина да са сраствания. Знам ,че нещо не е наред там,ама какво е, не е много ясно.
Скрит текст:
иначе в интернет тази информация ми дава , изглежда съществува такова нещо. След хирургична интервенция в коремната област, особено при разрези на матката (напр. при секцио), е възможно клетки от ендометриума да се пренесат механично в оперативния разрез и да се "заселят" в тъканта на кожата или мускулатурата на коремната стена. Тези клетки реагират на хормоналните промени по време на менструалния цикъл, което води до:

Болка на мястото на белега, обикновено циклична (свързана с менструация)

Усещане за подутина или бучка под кожата

Подуване или чувствителност в зоната около белега

Понякога дори кървене от цикатрикса."
Виж целия пост
# 257
Честито Ванзин! Всичко да е наред! Hug
Виж целия пост
# 258
unserwahnsin, пу, пу, пу!!
Честито и на другите момичета, които писаха ❤
При нас н и щ о ново. От морето се сдобих с чудно течение. Слагах макмирор, сега продължавам с полижинакс. После бактерии и така да края на света...
Виж целия пост
# 259
Лудооост, честито! Много се радвам и ти пожелавам ревящ финал!
Този месец имаше ли някаква стимулация или беше в почивка от лекарствата ?
Виж целия пост
# 260
Ехаа как се раздвижи темичката - Честито  Unserwahnsin и до финала всичко да е наред !!! HugBlush
Виж целия пост
# 261
Честито! ❤️
При нас няма нищо, ММ го няма, ще си дойде след месец ... до тогава ще изкарам още един Ц 😀 решила съм този месец, макар че го няма да видя кога ще засека О и като си дойде следващия месец пак да я следя, за да видя как вървят нещата ....
Следя ви и ви стискам палци! ❤️
Виж целия пост
# 262
Лудооост, честито! Много се радвам и ти пожелавам ревящ финал!
Този месец имаше ли някаква стимулация или беше в почивка от лекарствата ?

Този месец бях на стимулация с летрозол по две таблетки и после двойна доза овитрел.

Предишния път беше с по една таблетка - овулация имаше, но ендометриумът не достигна нужния резултат. А между двете стимулации правихме един цикъл почивка 😊
Виж целия пост
# 263
О, само като видях колко нови мнения има и знаех, че имаме новини!
Много, много се радвам, unserwahnsin!
Пожелавам да нямаш никакви притеснения до края и да ни носиш само хубави новини ❤
Виж целия пост
# 264
Аз цъфнах със значително левкоцити от микробиология. Доколкото си спомням това указва някакво възпаление?

Какво мога да направя? Освен да повторя след морето?
Виж целия пост
# 265
unserwahnsin, честито Simple Smile
Слънце, аз си пуснах Фемофлор, защото моята МКБ беше доста конфликтна, а ми Фемофлор съвсем друго показа. Така че, ако не ти се свидят едни 200 лв, хвърляй ги. Да, левкоцитите сочат за инфекции или възпаление, но нямам представа какви.
Виж целия пост
# 266
Слънце, да не те отчайвам, но аз бих изследвала ППБ или направо фемофлор. Сега, ако беше единични или умерено левкоцити, ок, ама значително си е съмнително за инфекция. Аз като имах същия резултат от микробиология и пуснах после ППБ, цъфнах с положителен резултат за гарднерела.
Виж целия пост
# 267
Нашата приказка ще се наложи отново да приключи заради генетичен проблем. Съжалявам, мили момичета, че отново ви разочаровах.
Виж целия пост
# 268
Нашата приказка ще се наложи отново да приключи заради генетичен проблем. Съжалявам, мили момичета, че отново ви разочаровах.

Как може да се извиняваш на нас, че нас си разочаровала?! Съжалявам за загубата ти (ви), дано никога повече не ти се случва такова нещо и следващата бременност да е напълно успешна и безпроблемна! Прегръдки!
Виж целия пост
# 269
Много съжалявам,Msr, изпращам ти много сили и кураж да минеш през това ... Надявам се някой ден чудото да се случи при вас! 🙏
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия