Кралски работи и клюки - август 2025

  • 77 322
  • 1 050
# 675
Не е само за имейли, фактите говорят.
Разкази на бивши служители:
Крещене и унижаване: твърди се, че Меган е „крещяла по служители“ и ги е карала да се чувстват „некомпетентни“.
Непосилни очаквания: служители описват, че работата с нея била „невъзможна“ – имало постоянно променящи се изисквания и липса на уважение към границите на работното време.
Емоционален натиск: според някои свидетелства, „пораснали мъже били докарани до сълзи“ след срещи с нея.
Подриване зад гърба: в статия на Vanity Fair се описва среда тип „Mean Girls“ – говорене зад гърба, изолация, психологически натиск.

Бивш служител, ангажиран с медийни проекти, описва атмосферата в Archewell като „наистина, наистина, наистина ужасна, много болезнена.“ Твърди, че Меган е “cold and withholding” (студена и дистанцирана) и „подкопаваща“.
Разказите включват описание на Меган като „диктатор на високи токчета“, който „докарва възрастни мъже до сълзи“. Втори източник споделя, че тя „прецаква хората, не приема съвети.
Хора на позицията „chief of staff“ напускат след кратко време — например Josh Kettler подава оставка след само три месеца, поради това, че не се чувствал комфортно в ролята си.

Само в организацията Archewell 16 напускащи са документирани към момента включват главата на маркетинга, съдържание, ръководители на аудио, президент и др.
В един 14-месечен период са напуснали 5 централни фигури: Mandana Dayani, Rebecca Sananes, Fara Taylor, Ben Browning и Bennett Levine. Освен тези, още от ключовия екип са напуснали Catherine St-Laurent, Toya Holness и Christine Schirmer
Виж целия пост
# 676
Всъщност британските медии изобщо не коментират резултатите от доклада за тормоза на Мегън. За сметка на това американските им колеги Венити Феър пишат детайлно експозе за токсичната работна атмосфера при семейство Съсекс. Интервюрани са само служители в американския офис след Мекзит.

https://www.vanityfair.com/style/story/prince-harry-meghan-markl … -cover-story-2025

В книгата на Том Боъур той интервюра хора, били с тях по време на турнето в Австралия - държала се е грубо с дипломати, хвърляла чаши горещ чай по стената. Тогава и започва разпадът на отношенията между Меган Маркъл и бившата й най-добра приятелка Mulroney.
Виж целия пост
# 677
Не е само за имейли, фактите говорят.
Разкази на бивши служители:
Крещене и унижаване: твърди се, че Меган е „крещяла по служители“ и ги е карала да се чувстват „некомпетентни“.
Непосилни очаквания: служители описват, че работата с нея била „невъзможна“ – имало постоянно променящи се изисквания и липса на уважение към границите на работното време.
Емоционален натиск: според някои свидетелства, „пораснали мъже били докарани до сълзи“ след срещи с нея.
Подриване зад гърба: в статия на Vanity Fair се описва среда тип „Mean Girls“ – говорене зад гърба, изолация, психологически натиск.

Бивш служител, ангажиран с медийни проекти, описва атмосферата в Archewell като „наистина, наистина, наистина ужасна, много болезнена.“ Твърди, че Меган е “cold and withholding” (студена и дистанцирана) и „подкопаваща“.
Разказите включват описание на Меган като „диктатор на високи токчета“, който „докарва възрастни мъже до сълзи“. Втори източник споделя, че тя „прецаква хората, не приема съвети.
Хора на позицията „chief of staff“ напускат след кратко време — например Josh Kettler подава оставка след само три месеца, поради това, че не се чувствал комфортно в ролята си.

Само в организацията Archewell 16 напускащи са документирани към момента включват главата на маркетинга, съдържание, ръководители на аудио, президент и др.
В един 14-месечен период са напуснали 5 централни фигури: Mandana Dayani, Rebecca Sananes, Fara Taylor, Ben Browning и Bennett Levine. Освен тези, още от ключовия екип са напуснали Catherine St-Laurent, Toya Holness и Christine Schirmer
Както и Хари, така и тези хора имат право да се чувстват, както се чувстват и никой няма право да оспорва тези им чуства.
Виж целия пост
# 678
Том Бауър доказано лъже в книгата си
https://www-businessinsider-com.translate.goog/tom-bower-meghan- … tl=bg&_x_tr_hl=en
Виж целия пост
# 679
Аз продължавам да не виждам нищо конкретно в обвиненията към Меган. Жалко, че не обявиха официално резултатите от разследването, че да разберем подробности.
На когото не му се е налагало да облича в думи несъществени неща, за да звучат грандиозно, може и да ги приема за чиста монета тези разкази, но аз силно подозирам, че мейлите през нощта (май единственото конкретно нещо, което съм срещала) се имат предвид с "незачитането на работното време" например.

В същото време, нали с градинарите на Чарлз сравняваме, там конкретиката беше доста.
Виж целия пост
# 680
Доказано от кого? Виждам, че твоята статия е от 2022ра и се пише, че нещата в книгата на Том Бауър били в противоречие с думите на колеги от Костюмари.



Добре че експозето на американските медии на база интервюта с американските служители от 2025 доказа, че думите на Бауър са били истина.
Виж целия пост
# 681
Ами прочети я цялата. Като искате линкове не ги четете...не мога да помогна повече.
Виж целия пост
# 682
🤣
Пак до лични обиди опряхме, що така? Да не се почувства лично засегната нещо?
Значима или не 😉, аз просто споделям мнение в клюкарска тема в обикновен форум, не пиша книги за живота и чувствата на други хора с претенции за истинност и достоверни "спомени".
Виж целия пост
# 683
Ако Том Бауър лъжеше срещу него щеше да има заведено дело за клевета. Знаем, че Съсекс търсят правата си и чистят името си чрез съдебни битки.
Виж целия пост
# 684
То даже не е и за коментар, повечето са такива глупости... Кръстила си Мегън детето на комиксов герой, страшно обвинение. Или разкритие, или там за каквото го има... Друтиге и те са на това ниво.

Арчи от комиксите е много готин, между другото.
Виж целия пост
# 685
Те всичките им разкрития са на такова ниво 🙂
В интерес на истината, аз също не харесвам Арчи за име на роялче (както и доста други от имената на малките във фамилията), но не е ли право на родителите да си кръщават децата както си искат.
А и с оглед на последвалите събития и преместването на постоянно местожителство на друг континент, името си е съвсем ок.
Виж целия пост
# 686
Точно с Том ще седнат да се занимават.
Достатъчно е, че хората излизат с имената си и казват, че авторът лъже за тях.
Виж целия пост
# 687
Да оставим бившите кралски особи да се радват на холивудския си спокоен и щастлив живот и да тормозят, които си искат.

И да погледнем към истинските рояли, утре в Балморал се очакват да пристигнат първите кралски гости на Чарлз и Камила. А сред поканените тази година е и доведеният син на принцеса Беатрис - Улфи.
Той също така се присъедини към кралското семейство за Коледа в Сандрингам миналата година, посещавайки църковната служба с мащехата си и баща си. Първият път, когато беше поканен в Сандрингам, беше през 2022 г.
Виж целия пост
# 688
Не мога да повярвам, че Катрин се е разплакала, защото Мегън не искала шаферките да носят чорапогащи и искала по-къси рокли. Ще рече човек, че говорим за големи жени, които едва ли не ще са полуголи, а не малки момичета, които с по-къси рокли и чорапи биха се чувствали по-добре.
Виж целия пост
# 689
Тормозените американски служители имат ли имена?
"Джон Смит" излезе ли да каже, че Мегън му е крещяла, подал ли е жалба?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия