Кралски работи и клюки - август 2025

  • 77 317
  • 1 050
# 435
Страхотни 😍 Красива и усмихната двойка.
Виж целия пост
# 436
Само малката Иман липсва. Прекрасни млади хора, Раджва има много хубава усмивка.

Забавна клюка от официалния сайт на акс.
По случай 75-тия рожден ден на Ан качват 75 интересни факта за нея, както на сайта така и в социалните медии. Един от тях е, че има 2 доведени деца от втория си съпруг, дори са дадени и имена - Том и Ейми.
Всичките 75 факта са свалени много бързо след като фенове започват да задават въпроси за тези деца, за които никой никога не е чувал.
Това си е доста забавен гаф на екипа им.
Това сериозно ли?
Доста странно, не се ли  проверява какво се качва по няколко пъти 😮
Виж целия пост
# 437
Много мила и щастлива двойка са младите йорданци.
Виж целия пост
# 438
Много свежа и красива йорданска двойка. Надявам се, че ще ги виждаме по-често. Любимци са ми.
Виж целия пост
# 439
Нова снимка на принцеса Ан, направена от Джон Суонъл в парк „Гаткомб“ миналия месец, беше публикувана от Бъкингамския дворец по случай 75-ия рожден ден на Нейно Кралско Височество, 15 август.
Жива и здрава да е още дълги години желязната принцеса Ан!
Виж целия пост
# 440
Днес чух нещо много интересно по радиото. На 19 август Метте-Марит навършва 52 години. Очаква се в същия ден полицията да обяви официално обвинителния акт срещу Мариус, който ще се внесе в съда. Сигналите към журналистите поне са такива. В Двореца са в паника, че точно на рождения й ден се очаква това да се случи. Питанката е - ще натисне ли Двореца полицията да избере друг ден за оповестяването? Според мен - да. Ще се съобрази ли полицията, че е рождения ден на Метте-Марит? Не знам. С перца ги галят толкова години.
Виж целия пост
# 441
Много хубави Ражуа и Хюсеин.

Лана, предположението е, че някой е ползвал AI за тези 75 факта, но явно никой не е прочел поне отгоре отгоре какво е изплюл Simple Smile отпускарски сезон  е все пак Simple Smile
Виж целия пост
# 442
Раджва пак са я облякли потресаващо. Младо момиче, бъдеща кралица, а облечена като типична обикновена местна жена, само забулената глава ѝ липсва. Явно свекървата не разрешава да изпъква като нея с маркови и модерни дрехи.

А вчера мисля, че никой не качи новото видео на Маркъл, в което отхапва от една бисквита и после я връща, а в подноса лази червейче или мравка до останалите бисквити. Доста нехигиенично за реклама на бранд.
https://x.com/fos247/status/1955867648681464173?s=46
Виж целия пост
# 443
Много хубави Ражуа и Хюсеин.

Лана, предположението е, че някой е ползвал AI за тези 75 факта, но явно никой не е прочел поне отгоре отгоре какво е изплюл Simple Smile отпускарски сезон  е все пак Simple Smile
Аз не разбрах от къде се появиха тези деца? AI няма как да генерира информация, която я няма в нета 🫠
Виж целия пост
# 444
Това е другият въпрос, да, че и имена чак имат. Може и някой да е решил шегички дс си прави. Добре, че е за Ан, та няма да стане "върви доказвай, че нямаш сестра".
Виж целия пост
# 445
Нова снимка на принцеса Ан, направена от Джон Суонъл в парк „Гаткомб“ миналия месец, беше публикувана от Бъкингамския дворец по случай 75-ия рожден ден на Нейно Кралско Височество, 15 август.
Жива и здрава да е още дълги години желязната принцеса Ан!

Да е жива и здрава Ан! Винаги служи за пример за класа, достойнство и трудолюбие
Виж целия пост
# 446
“Днес, на 80-ата годишнина от Деня на победата в Джърси, си спомняме за смелостта, жертвоготовността и устойчивостта на всички, които са служили. Днес особено мислим за онези британски и войници от Британската общност, които са се сражавали в Азиатско-тихоокеанския регион.

Дължим траен дълг на поколението, което даде толкова много и на което винаги ще бъдем благодарни. Да не забравим.” W & C


“🎉 75 днес! Благодаря ви за всички мили пожелания за рождения ден на Принцесата тази седмица.”

📸 Джон Суонъл
Виж целия пост
# 447
Имам такива тави и в тях стават най-вкусните курабийки. А, да, не са мръсни Simple Smile

Колко непринуден кадър с гъсеничката в чинията.
На фона на всички видеа, снимки, текст, които се генерират с изкуствен интелект,  това, за което си личи, че е автентично е (и ще става) все по-ценно.
Виж целия пост
# 448
Не бих се учудила, ако червеят е нарочно там - автентичност, био продукти тнт. С тавичката - същото.
Виж целия пост
# 449
Прекрасна и много елегантна е и на двете нови снимки кралската принцеса Ан. Честита да е и още дълги години да се радва на добро здраве и продължава да е стабилната опора на Чарлз и кралското семейство.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия