Booking.com – 12

  • 39 849
  • 687
# 420
Мерси! Относно персонала, може и да е така, въпреки че онзи ден се свързах без проблем по телефона с тях – вдигнаха веднага.
Проблемът е, че като им пиша през профила си, те ми връщат отговор чрез e-mail, ама както уточних, няма как да отговоря на него, което е много странно.
При тези от вас, които получават съобщения от тях, така ли е? Това е e-mail адресът, от който винаги ми пишат – cs-noreply@booking.com.
В миналото отговорите от тях си идваха в секцията със съобщенията в самия ми акаунт. Сега не е така.
Виж целия пост
# 421
При мен няма cs, само noreplay@booking.com
Виж целия пост
# 422
На имейли noreply може ли да се пише въобще?
Виж целия пост
# 423
Не може да се отговаря на такива e-mail адреси – аз затова се чудя защо ми пишат от тях, искайки допълнителна информация. Crazy

Както и да е – намерих решение, като отговорих на един относително стар e-mail, който имам от Booking. Той вече не е 'Noreply'.
Виж целия пост
# 424
Едно време можеше да се отговаря на мейлите им, аз съм си кореспондирала по този начин; както и през сайта беше значително по-достъпна комуникацията. Сега е скандално.
Виж целия пост
# 425
Ами аз си писах със съпорта точно през профила ми и секция "Съобщения". Но отговарят скандално бавно, скъсаха ми нервите. Под скандално бавно разбирайте няколко седмици. Общо взето си писахме 2 месеца, след което на мен ми писна и зарязах комуникацията!
Виж целия пост
# 426
При такава трудна комуникация с booking искате ли потвърждение от хотела, в който сте резервирали?
Виж целия пост
# 427
Аз да. Обикновено си разменям съобщения с хотела през платформата преди настаняването. В около 50% от случаите те поемат инициативата, в други пиша аз. Не го правя винаги, признавам, но в доста голяма част от резервациите.
Виж целия пост
# 428
Никога не съм искал потвърждение. Не разбирам за какво. То си идва потвърждение по имейл, ако има някакъв проблем хотела ще си каже.
Предполагам е възможно някой хотел да е затворил и да не е уведомил букинг и да не си гледа имейлите и това да мине няколко седмици докато някой не се опари, ама не ми се е случвало.
Виж целия пост
# 429
Нашите резервации винаги са в последния момент. След потвърждението не правим нищо. Но имаме и издънка, макар да беше преди доста години. Тогава се чакаше доста на границата и не бяхме сигурни къде ще спим. Минахме границата, резервирахме и около 21 часа паркирахме пред неработещ семеен хотел. Joy Звъннахме по телефона. Изобщо не бяха видели резервацията. Хубаво, че бяха в градчето. Дойдоха и ни настаниха.
Виж целия пост
# 430
Един от поводите, по които пиша, е например съобщение в един ред: "Здравейте, очаквам да пристигна между 18 и 19 часа".

Ако става дума за малък семеен хотел/вила/апартамент, в каквито най-често отсядам, това е от първостепенна важност. Ако е традиционен хотел с рецепция - естествено, няма никаква нужда.

Ние често пристигаме късно вечерта (след 21-22, понякога и след полунощ) и ако мястото не е със самочекиране с код, липсата на предварителна комуникация може да е голям проблем.
Виж целия пост
# 431
Е, ако има някаква особеност има поле за забележки и пиша там още при резервацията. Или ако искам да питам нещо и се сетя после...
Но без повод, не.
Виж целия пост
# 432
Ами ако резервацията не е ласт минит, това изобщо няма как да го знам два или пет месеца по-рано. Даже и да са купени билети за самолет. Тъй че по-нататък, като наближи.

Между другото, напоследък все по-често ми изпращат от настаняванията машинно генерирани съобщения веднага след резервация. Това не го броя за "контакт с домакина" Simple Smile
Виж целия пост
# 433
Здравейте! На някой случвало ли му се е да има направена резервация и след време мястото за настаняване да изчезне от Booking и от други такива сайтове? Направих си друга, но ми стана любопитно.
Виж целия пост
# 434
Случва се, да. Понякога дори може да се реализира резервацията без главоболия, но изисква кореспонденция.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия