💕✨Януарска радост 2026-та годинa✨💕 Тема - 2

  • 26 540
  • 729
# 255
Аз бях при различни лекари за ФМ , но и двамата бяха от Щерев. Въпреки, че на първата фетална д-р Чавеева ме преглеждаше в друга клиника имаха данните ми за втората ФМ. Аз си ги носих и принтирани за всеки случай. Според мен си ги носете в хартиен вариант
Виж целия пост
# 256
Аз също ще съм при двама различни. Следящата ми АГ е в Щерев и тя ми запази час за първата фетална, но за втората успях да се вредя за д-р Панайотова, въпреки че ми изместиха часа за след 1 седмица от първоначално запазения.
Освен документите от първата фетална, според вас има ли нужда да се носят и амбулаторни листове от последните прегледи?
Виж целия пост
# 257
Здравейте! Много ми се подуват краката и ме болят . Утре съм на изследвания и на 11ти на преглед. 
За съжаление не се справям да прикача снимка тук . Левия ми крак става огромен, десния е по-малко подут, но пък по-болезнен. Има ли някоя от вас тези проблеми ?
Виж целия пост
# 258
Момичета някоя от вас да е ходила на втора ФМ при различен специалист от първата? Аз не успях да запазя час за доктор Панайотова отново и се чудя дали са ви били нужни документите от първата, че моите ги имам само дигитално и да ги разпечатам ако има нужда.
Аз бях при една и съща лекарка, но за всеки случай си носех документите с мен, но тя ми каза, че ги имат в системата. За МЦ Марковс става въпрос.

Здравейте! Много ми се подуват краката и ме болят . Утре съм на изследвания и на 11ти на преглед. 
За съжаление не се справям да прикача снимка тук . Левия ми крак става огромен, десния е по-малко подут, но пък по-болезнен. Има ли някоя от вас тези проблеми ?

На мен започнаха също да ми се подуват, всичките ми маратонки са ми тесни и се едно по-малки с по 1 номер и вечер определено не се чувствам добре. Сигурно задържам много вода…
Виж целия пост
# 259
Здравейте! Много ми се подуват краката и ме болят . Утре съм на изследвания и на 11ти на преглед. 
За съжаление не се справям да прикача снимка тук . Левия ми крак става огромен, десния е по-малко подут, но пък по-болезнен. Има ли някоя от вас тези проблеми ?

При мен се случва когато стоя седнала дълго време. Малко по-назад бях споделила, че ми се появи и разширена вена и след консултация със съдов хирург, той ми обясни, че седналата позиция пречи на вените и лимфодренажа. АГ ми даде болничен защото работя на бюро и компютър по цял ден, откакто съм в къщи нямам подуване. Също доктора ми каза по няколко пъти на ден да държа краката вдигнати за да избегна отоци, поне на този етап, последните месеци ще е неизбежно.
Виж целия пост
# 260
Аз по принцип имам разширени вени и на двата крака, смятам да говоря с АГ по този въпрос на следващия преглед, защото много ме е бъз.
Трето раждане ще ми е, два пъти съм раждала нормално, обаче такива страхове за бебето, за бременността и за раждането, както с тази бременност не съм имала досега.
Много ме е страх от белодробни емболии и какво ли не по време на и след раждането, та искам да направя всичко, което зависи от мен като изследвания, прегледи, превантивни мерки всичко да е наред, пък то че има неща, които не зависят от нас е ясно…
Та сега и аз съм се вкарала във филми с тези разширени вени.

За воднистото течение и аз мислех, че са води, но се оказа, че водите са в нормално количество. Сега поне се успокоих, че явно е нормално.
Виж целия пост
# 261
Lilly_TeaRose на мен съдовия ми изписа ластични чорапи за раждането, каза ми независимо секцио или нормално да съм с тях. Както и в следващите няколко седмици докато преминат лохиите да ги нося. Посъветва ме да съм максимално спокойна и да не се вторачвам във вените.Каквото трябва съм направила като правя нужната консултация.
На мен също ми е трето раждане и съм по същия начин, такова треперене е за всичко, буквално не мога да се позная. Отдавам го на повечето години в сравнение с предишните пъти и твърде многото информация която имам вече.
Виж целия пост
# 262
Аз имам въпрос към пиещите магнерот: развихте ли гадене впоследствие?
От няколко дни имам доста обилно повръщане всяка вечер и се опитвам да разбера защо се случва. Жената, с която лежах в болница ѝ се гадене от магнерот, но при нея беше от самото начало.
Виж целия пост
# 263
На мен ми се гади ако не съм яла преди това, пия Магнерот 3х2 на ден и обилното хранене преди това ме спасява.

Аз имам въпрос към пиещите магнерот: развихте ли гадене впоследствие?
От няколко дни имам доста обилно повръщане всяка вечер и се опитвам да разбера защо се случва. Жената, с която лежах в болница ѝ се гадене от магнерот, но при нея беше от самото начало.
Виж целия пост
# 264
Още като го купувах в аптеката ми казаха да го пия с или след храна, така че мисля, че има значение. Понеже пия и но шпа, от което също ми се гади, гледам да пия и двете заедно на пълен стомах.
Виж целия пост
# 265
И аз пия по време на хранене даже и не съм имала засега проблеми.
Чебурашка да не си хванала някой летен вирус? Или да се завръща гадене от първи триместър. Чувала съм, че около трети триместър е възможно.
Виж целия пост
# 266
Сутрин го пия на гладно, вечер след хранене и тогава става цирка.
Не знам как ще е тази вечер, пробваме сега всякакви варианти, но нищо общо с повръщането от първия триместър. Там си откарах 3 месеца на легло с легена. В приложението пише, че могат да се върнат киселините, но явно аз съм максималист.
Виж целия пост
# 267
Пия магнерот 10 дни вече и нямам гадене (сутрин и вечер х 1) но сутрин го пия на гладно, а вечер преда заспя, тоест доста след като съм вечеряла.
Виж целия пост
# 268
Привет отново! Излязоха ми резултатите от кръв и урина.  Оказва се че имам лека анемия ( разбираемо,  от както съм бременна почти не ям месо , а преди това си бях доста стръвна) . И имам леко уринално възпаление. 
Чак в четвъртък съм на преглед,  дано не е неко сериозно.  Но мисля , че подаването на краката ми е свързано с уриналното възпаление.
Виж целия пост
# 269
На мен също при кръвните ми излезе лека анемия, и също не вкусвам месо и яйца... Изписаха ми ударно желязо, ще видим сега след месец как ми се отразява.

Привет отново! Излязоха ми резултатите от кръв и урина.  Оказва се че имам лека анемия ( разбираемо,  от както съм бременна почти не ям месо , а преди това си бях доста стръвна) . И имам леко уринално възпаление. 
Чак в четвъртък съм на преглед,  дано не е неко сериозно.  Но мисля , че подаването на краката ми е свързано с уриналното възпаление.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия