Естетични процедури за лице и тяло – 64 тема

  • 45 276
  • 744
# 120
Може, не би трябвало да има проблем.
Виж целия пост
# 121
Candy_girl, по протокол се правят през 2-3 седмици до месец, при мен ще се получи през 3.
Belle Bella, може, не си противоречат.
Виж целия пост
# 122
Кой лазер е  наистина ефективен при руси косми?
Виж целия пост
# 123
Две седмици след Хармоника дали може да се сложи скинбустер?
Виж целия пост
# 124
Две седмици след Хармоника дали може да се сложи скинбустер?
А какви са ви резултатите за тези две седмици и защо се налага скинбустер? Колко ампули сложихте?
Виж целия пост
# 125
Две седмици след Хармоника дали може да се сложи скинбустер?
На мен Георгиевски ми предложи да ги направим в 1 посещение, но не знам кое след кое се прави. Juvederm volite е скинбустерът.
Виж целия пост
# 126
Колко време ви издържа ботокса?
Аз съм слагала няколко пъти в чело и гневна(нямам видима такава)
Най-кратко ми е издържал Вистабел(около 2 мес.)
Сега съм с корейския Невронокс.Преди 2 месеца го сложих и за сега държи ефекта.Надявам се на 4 м,понеже при мен това е максимума.С много силна мимика съм.Имам и статични бръчки по челото.
Виж целия пост
# 127
Около 4 месеца ми държи. Като започнах преди 3-4г, явно дозировката /единиците/ беше различна и държеше по 6 месеца, а уж трябваше да има натрупване и да държи вече повече от 4месеца.
Виж целия пост
# 128
Няма и два месеца и започва лека-полека мимиката.
Виж целия пост
# 129
Момичета, от кой лекар сте доволни в Дерма акт за Радиес? Дали е включен в промоцията?
Виж целия пост
# 130
Не предлагат радиес


Момичета, от кой лекар сте доволни в Дерма акт за Радиес? Дали е включен в промоцията?
Виж целия пост
# 131
Elea Lea, 1 ампула сложих, за сега не виждам резултат. Бях предплатила скинбустер в Дерма Акт и искам да го използвам с цел малко освежаване. Хармоника сложих в друга клиника.
Виж целия пост
# 132
Да побутна въпроса си от миналата тема относно Ultherapy, правил ли е някой и доволен ли е ?
Иначе имам 4 сесии с Радиес за период от 3 години, ефектът не е уау.
Виж целия пост
# 133
Някой правил ли е Радиочестотен лифтинг TempSure за стягане на лице ,доволен ли е и има ли възстановителни период.
Виж целия пост
# 134
Aз правя Tempsure в момента на зона задно бедро и да ви кажа, доволна съм. Определено забелязвам стягане, досега имам две процедури. Няма възстановителен период, няма дискомфорт по време на процедурата.
Планирала съм сега и Хармоника на лице. Досега не съм слагала такъв тип хубридни филъри. Имам точно такова леко провисване около ъгълчетата на устните като на KPP,  което ми е дразнещо. Ще видим докторът какво ще предложи.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия