Естетични процедури за лице и тяло – 64 тема

  • 45 349
  • 744
# 420
Алена, моля сподели кои са книгата и подкаста.
Предстоящите промени, които ни чакат много ме тревожат. За съжаление майка ми много тежко мина през менопаузата и аз има едно вече изградено лошо очакване, а не искам да е така…
Виж целия пост
# 421
Алена, и аз се нареждам за книгата и подкаста, ако може да споделиш.
Виж целия пост
# 422
Препоръчвам първо да прочетете книгата и след това да гледате подкаста, макар и обратното да е по-лесно. Книгата дава фундаментално знание, докато подкастът добавя една черешка отгоре.

Книгата е "Наръчник за регулиране на хормоните" на Лара Брайдън, а подкастът е Medcast, еп. 2. Епизодът е с д-р Стаменов от болинца Надежда. Не го познавах, не съм му била пациент - нито на него, нито на клиниката. Бях със смесени чувства след епизода, много високомерен ми дойде. Но все пак се записах в скринин програмата и от срещите на живо съм със съвсем различни впечатления.

Съветът ми е - дисоциирайте се от емоциите, вземете си знанието. Всичко, което сме правили заедно по темата след това - работи при мен, доволна съм, маската, която видях в подкаста - не кореспондира с реалността. Като цяло му следя епизодите по различните теми, които подготвя, влизам с доста критично мислене и филтрирано си вземам нужното.
Виж целия пост
# 423
Още едно “ЗА” и от мен към мнението на Алена👍- познавам доктора отдавна, следеше бременността ми като много млад лекар.
Сега, вече в пременопауза на 50 и аз се включих м.г. в скрининг програмата му в Надежда. Стаменов ме консултира, отговори ми на всички въпроси, включително и по отношение кожа, коса, хормони… Добавки ми изписа, някакъв негов микс, каза че засега те са достатъчни.
Разбрах, че наистина трябва да се “оставим” спокойно и гладко да преминем тази деликатна граница между фертилност и менопауза, грижейки се за себе си.  Подобаващо, без прекаляване, но и старателно отчитайки индивидуалните си нужди. Стаменов ме посъветва да ги предвиждаме, гледайки майките си😉
Виж целия пост
# 424
От мен ЗА за книгата.Лара Брайдън има блог, ИГ и канал в YouTube.Дава разбираема информация по сложните теми за женското здраве, както и полезни съвети.
А д-р Стаменов на мен ми е интересен, не съм негова пациентка, но слушам подкаста му с удоволствие.
Виж целия пост
# 425
Момичета, слагах си ботокс днес, и имам записан час за почистване на лице за след 2 седмици. Да, щеше да е добре да го направя преди това, но … живият живот не търпи плановете ми 🫩 Ок ли ще е според вас? Медицинската сестра на излизане от кабинета ми каза, че няма проблем, ама докторката вече беше изчезнала да питам нея…
Виж целия пост
# 426
Не би следвало да проблем 👌
Виж целия пост
# 427
От мен ЗА за книгата.Лара Брайдън има блог, ИГ и канал в YouTube.Дава разбираема информация по сложните теми за женското здраве, както и полезни съвети.
А д-р Стаменов на мен ми е интересен, не съм негова пациентка, но слушам подкаста му с удоволствие.
Как и е ИС? И канала в ютюб
Виж целия пост
# 428
https://www.instagram.com/larabriden?igsh=MTI3aHZ4bWwzY2U0dQ==


https://youtube.com/@larabriden?si=CrxOumdXIio9lbSL

Джаки, дай знак дали се отварят линковете.
Виж целия пост
# 429
Има ли значение  колко дни след поставяне на скинбустер ще правя милродермабразио ?
Виж целия пост
# 430
Здравейте! Не знам дали е за тук въпросът ми, но да питам - някой правил ли е лазерна липосукция и доволен ли е?

Някой успял ли е да коригира гингивална усмивка в филър в горна устна, а не с ботокс в мускулите?
Виж целия пост
# 431
Момичета, слагах си ботокс днес, и имам записан час за почистване на лице за след 2 седмици.
ако почистването включва да ви нагреят лицето с пара е много лоша идея да го правите 2 седмици след ботокс. Точно тогава той "хваща" и всяко нагряване на кожата води до намаляване действието на ботокса.
Виж целия пост
# 432
Имам един тъп въпрос. Могат ли да се постигнат foxy eyes неоперативно? С филъри или някакъв друг метод?
Виж целия пост
# 433
Имам един тъп въпрос. Могат ли да се постигнат foxy eyes неоперативно? С филъри или някакъв друг метод?
Може, с конци, но самите лекари предупреждават, че не си заслужава, защото ефектът е суперкраткотраен, а предвид рисковете изобщо не си заслужава.
Виж целия пост
# 434
Момичета, дали сте чували за някаква дама, вероятно е доктор, която поставя ботокс, казва се Алис, била ученик на д- р Денкова?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия