УСАГБ "СЕЛЕНА" - гр. Пловдив - ТЕМА 27

  • 59 531
  • 1 052
# 750
Бърз въпрос.
Някой знае ли колко е фм при Апостолова?  Първа фм.
Виж целия пост
# 751
Точно преди година беше 180 лв, но колко е увеличена не знам.🌷 Даде и диск със запис от прегледа.
Виж целия пост
# 752
Бърз въпрос.
Някой знае ли колко е фм при Апостолова?  Първа фм.
Здравейте!
Правих през февруари тази година - 162 евро фетална морфология + БХС.
Виж целия пост
# 753
Благодаря ви'
Виж целия пост
# 754
Здравейте. А има ли значение коя на брой фетална е за самия ценоразпис? Или само при лекарите са различни цените без значение първа втора или трета?
Виж целия пост
# 755
При първата се прави и биохимичен скрининг, което си е кръвно изследване, та затова предполагам е по-скъпа. Макар че на втората пък се гледа доста по обстойни просто защото вече има повече за гледане.
Виж целия пост
# 756
При първата се прави и биохимичен скрининг, което си е кръвно изследване, та затова предполагам е по-скъпа. Макар че на втората пък се гледа доста по обстойни просто защото вече има повече за гледане.

Благодаря!
Виж целия пост
# 757
Добро утро!

Сигурно пише някъде, но не намирам - има ли в Селена лекарска комисия и колко струва издаването на 30-дневен болничен по време на бременност?
Виж целия пост
# 758
Добро утро!

Сигурно пише някъде, но не намирам - има ли в Селена лекарска комисия и колко струва издаването на 30-дневен болничен по време на бременност?

Имат комисия, но е на някаква бомбастична цена. Нещо от сорта на 80-100 лв беше за болничен и не знам изобщо някой ползвал ли е тяхната комисия.
Виж целия пост
# 759
Мили дами някоя която е правила инвитро ползвала ли е болничен от тях. Как стоят нещата с това.
Виж целия пост
# 760
Мили дами някоя която е правила инвитро ползвала ли е болничен от тях. Как стоят нещата с това.

Аз исках след трансфера и ми отказаха. Това беше миналата година, може да се е променило нещо.
Виж целия пост
# 761
Добро утро!

Сигурно пише някъде, но не намирам - има ли в Селена лекарска комисия и колко струва издаването на 30-дневен болничен по време на бременност?
150 лв струва.
Аз се отказах от там
Ходя в мц Хипократ
Нося си Амб лист от Аг и картата и пускат безплатно всичко. Вече 160 дни така от 10 г с
В Селена е много скъпо
Още януари ми казаха 150 лв и дирекно смених посоката
Виж целия пост
# 762
Мили дами някоя която е правила инвитро ползвала ли е болничен от тях. Как стоят нещата с това.

Аз исках след трансфера и ми отказаха. Това беше миналата година, може да се е променило нещо.




Как така ще ви отказват на кскво основание вие как да извините отсъствията си пред работодателя
Виж целия пост
# 763
Нямам представа, директно ми казаха, че не можело. Така или иначе успях да се разбера с работодателя.
Виж целия пост
# 764
Дават болничен до 30 дни след пункцията , а за след трансфера ви се полага и отпуск който е 20 дни допълнително от вашия . Моят работодател и при двата ми ЗЕТ трансфера ми позволи да го ползвам( прилагам снимка на откъса от КТ)

Цитат на: maria.v1330
link=topic=1808269.msg50971029#msg50971029 date=1774529294
Нямам представа, директно ми казаха, че не можело. Така или иначе успях да се разбера с работодателя.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия