🌹 Ергенът: Любов в рая 🌹Тема #1

  • 150 544
  • 2 653
# 180
Емили така ги съблича за да си напълни куфара, да не ходи гола Joy
Виж целия пост
# 181
Хайде познават се. Еми няма как.
Виж целия пост
# 182
Поне са им позволили да си казват, ако се познават тоя сезон.
Виж целия пост
# 183
Ахахаххааха, мога да гледам само диджея и Емили, друго не ми трябва Grinning
Виж целия пост
# 184
Откъде пък се познават? Нали имал заложни къщи този?
Виж целия пост
# 185
Този със заложната къща ми излежда по-скоро на 47г.
Виж целия пост
# 186
Чакам Емили да почне да маже Микеле с Цикатридина. Това явно ще е най-романтичното нещо този сезон.
Виж целия пост
# 187
Напълни се с мутри.
Виж целия пост
# 188
Рълев 2.0 е симпатичен.
Инцелът да ходи да си лафи с пишман лекаря. Идеалната двойка. Wink
Виж целия пост
# 189
Е освен мутри и кифли, има и малко артисти за разнообразие.
Виж целия пост
# 190
Този доктора Пенко пишат във фейса, че имал хиалурон в устата, пък нали обяснява, че не искал жена с корекции хаха
Виж целия пост
# 191
Този доктора Пенко пишат във фейса, че имал хиалурон в устата, пък нали обяснява, че не искал жена с корекции хаха
Ми той жена с корекции не иска, за себе си нищо не е казал.😁
Виж целия пост
# 192
Този доктора Пенко пишат във фейса, че имал хиалурон в устата, пък нали обяснява, че не искал жена с корекции хаха

Този със заложната къща изглежда, че също си е помпал нещо по лицето. 😄 Изглежда странно
Виж целия пост
# 193
Чатджипитито явно наистина е садо мазо , ужас. Според мен Емили е труженичката и от там се познават с този със заложната къща. Той явно е в незаконните бизнеси. И са я накарали продуцентите да ги съблича, за това й дадоха и само на нея куфар. А може и за да се видят камшиците на ИТто. Луда работа.
Виж целия пост
# 194
Нещо темата не е много активна. Други години какво беше. Ехх.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия