🌹 Ергенът: Любов в рая 🌹Тема #1

  • 150 543
  • 2 653
# 225
Емили , мечта е да е нещо между мръсница , манекенско и .... Какъв прокурор?
Виж целия пост
# 226
Филипа е много лъчезарна.
Виж целия пост
# 227
Не разбирам защо мъжете са заобградили това чучело Емили. Много гнусна жена.

Защото им мирише на пари. Тя е богаташка.
Виж целия пост
# 228
Само Филипа ли ще канят...? Момичето ми е симпатично като изказ и поведение, но много ми прилича на травестит. Никой мой близък приятел мъж не би се загледал по нея.
Виж целия пост
# 229
Петър ми е познат от клипчета на Филип Буков в тикток.
Той му бил приятел, което ме резервира напълно към него. Като знам Буков какъв неприятник е... Кажи ми кои са ти приятелите, за да ти кажа ти какъв си...
Виж целия пост
# 230
Кога влизат останалите като Дениз например?
Виж целия пост
# 231
Е, то от НАТФИЗ не се славят като най-приятните.
Виж целия пост
# 232
Само Филипа ли ще канят...? Момичето ми е симпатично като изказ и поведение, но много ми прилича на травестит. Никой мой близък приятел мъж не би се загледал по нея.
И защо ти прилича на тра*естит? Simple Smile
Виж целия пост
# 233
Сигурно утре .
Буков и на мен ми е неприятен , направо нетърпим.
Виж целия пост
# 234
Кога влизат останалите като Дениз например?
Явно утре вечер и затова ще е 3 епизода тая седмица.
Виж целия пост
# 235
Аз гледам с малко закъснение. Връщам се да ви изчета.
Виж целия пост
# 236
Рълев бил забавен.

Защо са толкова къси епизодите?

От БТВ така и не се научиха колко дълги да ги правят.
Виж целия пост
# 237
Кинти на нощното шкафче , призна си ,че е компаньонка Trollface
Виж целия пост
# 238
Не разбирам защо мъжете са заобградили това чучело Емили. Много гнусна жена.

Защото им мирише на пари. Тя е богаташка.
Шегуваш се нали?
Виж целия пост
# 239
Най-милия жест-кинти на нощното шкафче......
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия