🌹 Ергенът: Любов в рая 🌹Тема #1

  • 150 543
  • 2 653
# 255
Не разбирам защо мъжете са заобградили това чучело Емили. Много гнусна жена.

Защото им мирише на пари. Тя е богаташка.
Шегуваш се нали?

Не, знам я от ученичка.
Айде, лей чая!
Виж целия пост
# 256
А на Емили някой клиент имаме ли в темата?
Виж целия пост
# 257
На кой викате Рълев?
Виж целия пост
# 258
Петър актьора
Виж целия пост
# 259
Да, Натали е най-хубава и според мен на по-късен етап ще се насочат към нея. Ама ако е влязла най-вече за реклама, ще е много дръпната и няма да станат нещата.
Виж целия пост
# 260
А на Емили някой клиент имаме ли в темата?
😂😂😂👌 Задавих се!
Виж целия пост
# 261
Виж целия пост
# 262
Ох, ветеранките идат!
Виж целия пост
# 263
Идват старите пушки
Виж целия пост
# 264
Четирите ергенки в комплект наведнъж като по поръчка! 🤣🥳
ТОП момент!
Виж целия пост
# 265
Емили ако питате мен нищо не вижда вече. : D
Виж целия пост
# 266
Каква е тая прическа, бе, Дениз…
Виж целия пост
# 267
Можеше без претоплените манджи Joy
Виж целия пост
# 268
Шермин разбила мита, че красивите жени не са умни. Щом така смята, доооооообреееееее
Виж целия пост
# 269
Каква е тая прическа, бе, Дениз…
Tя беше доста по-къса, аз също бях доста стресната, защото тя има много хубава коса и беше нейна си. Не знам защо се скъси така, не ѝ отива, но поне бързо расте, предвид пролетта колко по-къса беше. Шермин май е оправила малко вида си, по-малко порно ми е.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия