🌹 Ергенът: Любов в рая 🌹Тема #1

  • 150 549
  • 2 653
# 540
Оххх, на Йовица зъб ли му липсва Mask

Тъкмо идвах да напиша, че му липсва едно зъбче..

Каква е тая врата насред нищото???
Виж целия пост
# 541
Е добре че са я сложили тая врата там. Бахахаххаа

Доктор П някой да му вземе анамнеза, че май не е добре ...
Виж целия пост
# 542
Виктор с неговите интервюта е мега досаден. До финала може и по едно интегрално уравнение да им даде за решаване.
Виж целия пост
# 543
“Усещам, че Натали ми пасва на вайба” 😂 чудя се как го разбра това 😂😂 и накрая пък вика “Сега е нейн ред да върне жеста и да ме покани, не може винаги мъжа..” 😭😭
Виж целия пост
# 544
Доктор Пи: “Усещам, че Натали отговаря на вайба ми”. Пич, единственото нещо, което отговаря на вайба ти, е тухлена стена.
Виж целия пост
# 545
Голям чаровник е този лекар, истинска мистерия е защо не го налитат жените.
Виж целия пост
# 546
Значи, хора, вдигаме нивото.
Досега не съм чула “вибрации”, “алфа, бета”, “енергии”, но имаме “вайб” Grin
Виж целия пост
# 547
За този, IT-то, от снощи се чудя какво има в него, което не ми е приятно чисто визуално и ми изплува - прилича на Мончо Пасѝ.
Виж целия пост
# 548
Ама защо водещата винаги с такава коса, много дразнещо е това зализано...проблем с косата ли има според вас?

Шермин ли е новата Даниела....само че почва с пръстен и сега какво правим?

Докторът се гипсира от камерите.
Виж целия пост
# 549
Сигурни ли сме,че Натали не е Айлиин с перука Joy
Виж целия пост
# 550
На мен ми е жал за докторчето....
Много се гипсира, панира, стресира, блокира и кой знае колко му е кофти, защото го осъзнава.
Виж целия пост
# 551
Детската градина…как ще реагираш ако си имам най-добра приятелка? Grinning
Виж целия пост
# 552
Сигурни ли сме,че Натали не е Айлиин с перука Joy
Още вчера споменах, че мяука като Айлин. Дразнещо е, че говори през зъби.
Виж целия пост
# 553
Дано Натали се отърве от този с надрания гръб, Дениз повече ще му пасне.
Виж целия пост
# 554
Хммм, никаква химия засега, освен между Еми шанса и ди джейчето, ама то и там по-скоро физика де...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия