Хайде на театър - 17

  • 39 897
  • 745
# 240
Здравейте! В темата бяха писали за филма на Иво Димчев "В ада с Иво". Имам 2 билета за прожекцията тази вечер от 20:00 в кино Одеон, но за съжаление няма да мога да отида. Ако някой се интересува може да ми пише и ще му ги изпратя.
Виж целия пост
# 241
Чакам с нетърпение отзив за " Слон в стаята", чиято премиера беше снощи:).
Виж целия пост
# 242
Чакам с нетърпение отзив за " Слон в стаята", чиято премиера беше снощи:).

Ха, тъкмо влязох да напиша същото, след прочетен положителен отзив из мрежата. Blush
Виж целия пост
# 243
Ще помоля за отзив за "Формата на нещата", ако някой го е гледал.
Виж целия пост
# 244
Трябваше днес да съм на "Обир", но поканиха детето на р.д и ми се размина. Моята приятелка каза, че никак, никак не и е харесало и въобще да не съжалявам, че съм го пропуснала.
Виж целия пост
# 245
Ще помоля за отзив за "Формата на нещата", ако някой го е гледал.
Аз съм го гледала, на Варненския театър е. Къде го дават в момента?
Камерен спектакъл е.
Виж целия пост
# 246
Поканиха ни, ще има постановка в Пловдив, но не мисля, че е на Варненския театър. Гледала съм филма и се чудя дали е подходяща за 14-15г.
Виж целия пост
# 247
Трябваше днес да съм на "Обир", но поканиха детето на р.д и ми се размина. Моята приятелка каза, че никак, никак не и е харесало и въобще да не съжалявам, че съм го пропуснала.

Не е лошо представлението. Не е нещо УАУ, но е лека и приятна комедия за разпускане. 😊
Виж целия пост
# 248
"Хеда Габлер" беше доста интересено преживяване. Изключително много ми хареса начина на поставяне - екраните, усещането за "театър в театъра" , така добре пресъздаващи точно забързаността и злободневието.
Радина Кърджилова беше изключителна. Толкова нейна роля, толкова дълбоко в образа, че на нейния фон всички други се губеха като игра.
Виж целия пост
# 249
Трябваше днес да съм на "Обир", но поканиха детето на р.д и ми се размина. Моята приятелка каза, че никак, никак не и е харесало и въобще да не съжалявам, че съм го пропуснала.

Не е лошо представлението. Не е нещо УАУ, но е лека и приятна комедия за разпускане. 😊

Не знам,  много възмутена беше. Satisfied Но все пак не съм го гледала, не мога да кажа. Simple Smile
Виж целия пост
# 250
Хеда Габлер много ми хареса, Радина в ролята също.
В Медея също е много силен образ, Разходките с Гогол също.

Утре съм на Камбаната
Виж целия пост
# 251
И аз бях на Хеда. Харесаха ми всички освен Радина. Тематиката определено не е моето, НО режисьорското решение за външните камери и многото образи наведнъж е 🔝
Виж целия пост
# 252
Радина е прекрасна като Хеда Габлер. Осъвременяването на сюжета е добро. Включването на кино и представяне на случващото се "отвън" е интересен подход. Хареса ми, препоръчвам.   
Виж целия пост
# 253
Откривам сезона тази седмица с две премиери:

- КОД ЖЪЛТО - 2 октомври - на сцената на Артвент / УАСГ - с Екатерина Лазаревска, Весела Бабинова, Анелия Луцинова, Аня Пенчева. Тъй като разполагам с вътрешна информация, очакванията ми са наистина високи. Нямам търпение. https://artvent.bg/event/kod-zielto

- ТРИМА КРАЛЕ - 3 октомври - театър Сълза и смях, Камерна сцена на Славянска беседа - моноспектакъл на Явор Бахаров, който отдавна очаквам. И за него нямам търпение. https://www.salzaismyah.bg/site/selector/2509
Виж целия пост
# 254
И аз бях на Хеда. Харесаха ми всички освен Радина. Тематиката определено не е моето, НО режисьорското решение за външните камери и многото образи наведнъж е 🔝
Хора с тези положителни отзиви за Хеда ме убедихте да отидя да я гледам и аз.  Май ще закупувам билети за тази постяновка . След " Прецакани " ми се гледа нещо малко по сериозно.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия