Какво направих днес за себе си? тема 24

  • 36 899
  • 743
# 660
Ядох сарми. Heart Eyes
Виж целия пост
# 661
Пътувах
Виж целия пост
# 662
направих си супа от останалата салата зеле, спанак, грах и царевичка и картофено пюре
Виж целия пост
# 663
Уговорих се със сестра ми надвечер да излезем на по питие.
Виж целия пост
# 664
Имам къде да си подредя съкровищата. Тепърва ще ги размествам и лампата е смотана, но съм щастлива. В бъдещия ми дом, живот и здраве, ще имам голяма и стилна дъбова витрина с огледален гръб и добро осветление.
Виж целия пост
# 665
Ева и аз очаквам момента, когато ще имам витрина ❤️. Сега само трупам неща.

Маска на лицето, ще вечерям с приятелка и като се прибера се надявам децата да спят и да се опъна с книжка и тишина на дивана.
Виж целия пост
# 666
Наспах се. Ходих на масаж и фризьор, а след това на пица с приятелки.
Подсещате ме за маска, ще сложа една и аз.
Виж целия пост
# 667
Отделих малко време за себе си - почистване на лицето, оформяне на вежди, кремчета...
Виж целия пост
# 668
Получих подарък в знак на признателност за извършена услуга и ми стана приятно. Съжалявам,че бях на работа и нямаше как да изляза и да пием кафе, за да си побъбрим.
Започва организация за годишнина от завършване на гимназията. Надявам се да успеем и да си изкараме готино.
Виж целия пост
# 669
Днес ще започна диета.
Виж целия пост
# 670
Днес ще започна диета.
Незнам дали ще започна диета, но ще огранича сладкото и тестените изделия.

Дописвам - купих си маратонки и домашни чехли. Платих с български лева.
Пих и чай с братовчед в заведение и констатирах, че цените са вдигнати.
Виж целия пост
# 671
Купих подаръци на две скъпи приятелки.
Вчера си купих жълт пуловер и днес съм слънчева.
Виж целия пост
# 672
Наприказвахме се сладко с  колежките!
Виж целия пост
# 673
От днес - режимно хранене.
Фризьор.
И разходка - малко под 15 000 крачки.
Виж целия пост
# 674
По принцип,когато ми е кофти имам някоко места за расейване - едното е Женския пазар. Успях да си отвися на една пейка днес и също така да напазарувам хубаво. Нямах такова намерение ,но съм бллагодарна на бижутера ,че ме забави с ремонт на гривна Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия