BIG BROTHER 7 - тема 1 (21.09. - 28.09.)

  • 36 006
  • 1 019
# 450
Предпочиташ още един дето да се гневи и да гърми ли ? 😀
Виж целия пост
# 451
Нещо налудничав ми е и на мен Давид.   И странен . И не е защото е немец.
Михаела е страшна селянка , ужасно поведение.
Виж целия пост
# 452
Освен че хлебарят е копие на Хитлер, е и страаааашно бавен.
За мен този коментар е неуместен. Маниерите му са странни по нашите ширини, защото има типичното немско желание да се спазват правилата и всичко да е праволинейно. Но не е груб, неприличен и т.н. Единствено се съгласявам, че мустакът е смешен.
Добре, сериозно ли не чувате как говори и се смее като някакъв олигофрен?
Пак не разбрах защо правите паралел между двамата? Хитлер също се е смеел като олигофрен, така ли?

И да, за мен е нормално - пристигнал е тук съвсем на скоро от друга планета, нервно му е, не разбира всичко и т.н. Но не видях да е направил лошо на никого.
Виж целия пост
# 453
Предпочиташ още един дето да се гневи и да гърми ли ? 😀
Няма нужда от повече истерици, но да се държи мааалко по-адекватно, например като Цецо.
Виж целия пост
# 454
Давид не е типичния селски бек, не крещи, а, бе не е Бай Ганьо
Виж целия пост
# 455
Давид е малък, на 20 е, почти дете и е нормално да е малко по-откачен или лигав, до миналата година е бил тийн..
Цецо е на 30..
Предпочиташ още един дето да се гневи и да гърми ли ? 😀
Няма нужда от повече истерици, но да се държи мааалко по-адекватно, например като Цецо.
Виж целия пост
# 456
Иван ми е на кантар. Може да изскочи от него Виктор 2😂
Иван също е ром, нали?
Виж целия пост
# 457
Big brother 2024 - Бесен е !
Big brother 2025 - Ше гръмна!
Виж целия пост
# 458
Михаела явно не сте я гледали в тик ток. Аз не съм изненадана, тя затова е вкарана. Простакеса и скандалджийка. Мъж в набодено женско тяло.
Виж целия пост
# 459
Тази жена е луда
Виж целия пост
# 460
Не следя тик-ток ..С какво е известна там?
Виж целия пост
# 461
elix, уж си промотира бизнеса - салон за красота… но всъщност основно е “бясна”, “провокирана” и раздава акъл, морал и правосъдие по всякакви теми. Тарторка голяма. От няколко различни профила съм я засичала… без да я следя. Алгоритъмът я предлага и без да търсиш такъв контент. Явно е популярна.
Виж целия пост
# 462
Да, Иван "Ш' гърмя" е от етноса.
Виж целия пост
# 463
Добре, това някакъв закон ли е да се вкарват от етноса?🤮
Виж целия пост
# 464
Мисля, че във всеки сезон е така. А и това не е ли представителна извадка на обществото ни? Уж половин милион роми има.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия