🎭 Traitors: Игра на предатели - сезон 1, тема 3 (30.09 - 09.10) 🎭

  • 41 330
  • 869
# 390
Дано е това, което вие предполагате, а не моето - аз си представих Гъмов и Онцова на градус и в ръкопашен бой с младите праведни🙂
Виж целия пост
# 391
Или предателя иска сам да напусне или де да знам Simple Smile
Виж целия пост
# 392
По-скоро праведен иска да напусне.
Виж целия пост
# 393
Разкаял се предател прави пълни самопризнания на кръглата маса също е вариант
Виж целия пост
# 394
Разкаял се предател прави пълни самопеизнания на кръглата маса също е вариант
От морални подбуди. Нещо такова си представям, просто чужденците не знаят колко много искаме хем да имаме тортата, хем да я изядем.
Виж целия пост
# 395
По-скоро праведен иска да напусне.

Това се случва из сезоните
Виж целия пост
# 396
Владо Николов прави засада и дебне предателите в гръб.
Разбира се Тренерът ги вижда и хваща, забива им по един сервиз и тича да съобщи на отбора.
Виж целия пост
# 397
Дано е това, което вие предполагате, а не моето - аз си представих Гъмов и Онцова на градус и в ръкопашен бой с младите праведни🙂

Аз мисля, че тук е заровено кучето. Гъмов на градус е светъл балкански субект, във формата- пияна цивилка  Joy И може да направи умопромачителни прецеденти Joy
Виж целия пост
# 398
Според мен някой от Предателите е издънил другите предатели или пък е нещо, свързано с игра.
Другият вариант е нещо тривиално - например равен брой гласове и балотаж, но при прегласуването отново има балотаж и няма изход.
Виж целия пост
# 399
За следващия епизод не желая да гадая, но знам какъв нов предател иска Бачорски.
Той си каза,че иска бушон,който вече е коментиран на масата и който ще изгонят.

На един Предател приятел не му трябва друг предател приятел. Той ще иска приятелите му да са праведни,да не ги гонят на кръглата маса (няма да бъдат гонени на конклава) и така да си ги закара на финалната маса. Приятелите разбира се няма да гласуват,че тяхната дружка е предател  и така той ще спечели голямата награда.
Виж целия пост
# 400
Другият вариант е нещо тривиално - например равен брой гласове и балотаж, но при прегласуването отново има балотаж и няма изход.

Това е предидено, хвърля се зар
Виж целия пост
# 401
Владо Николов прави засада и дебне предателите в гръб.
Разбира се Тренерът ги вижда и хваща, забива им по един сервиз и тича да съобщи на отбора.
И аз залагам на волейболния мач, че ще е нещо с честта на Капитан Планета.
Виж целия пост
# 402
Всичко, което сте написали, се е случвало вече в чуждите сезони. И ултиматуми са отказвани - тогава отказалият е моментално убит и правят следващ ултиматум с друг човек същата вечер, и така докато някой се съгласи.
Предатели също са се разкривали взаимно. Доколкото знам, в един от руските сезони (макар че той се води тяхно си авторско, уж нелицензирано) изперкал предател издава всички други, след което ресет-ват играта и избират нови предатели.
Аз все пак залагам на ситуация, в която оставаме без предатели, например един е изгонен, а веднага след него друг се отказва театрално. Но това не е голям проблем, защото Карамазов веднага може да избере нови.
Виж целия пост
# 403
Това за неочакваната ситуация, която се случва за първи път във формата го каза Мира Радева, като излезе и аз го публикувах тук. Просто не сте обърнали внимание тогава.

Довечера да не забравите от 22.00 часа да гледате Маските падат. 
Виж целия пост
# 404
Но при Мира сякаш беше с положителен контекст, а тук Балсканската сага звучи като да не е готина история.
Залагам аз, че Гъмов ще направи някаква пиянска драма или някой от праведните ще успее да избяга или да измъкне инфо и да разбере кой отива на конклав вечерта.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия