Томболи, игри, конкурси и подаръци, анкети (тема 163 - октомври 2025)

  • 129 438
  • 1 641
# 225
Какво става с шоколадите на Милка? Някой получи ли или всички още чакаме? И комплектите от А1 да ги чакаме след 09.10 ли?
Виж целия пост
# 226
Сега моята приятелка им писа пак. От 8.09 до 09.10 ще се получават комплектите от A1.
Виж целия пост
# 227
Нови награди в КК, малко, но дали от сърце 😉

Много сте бързи дами, току що влязох и имаше само за мини хладилник.
Виж целия пост
# 228
Моля, придържайте се към темата и преустановете коментирането на други потребители и публикациите им.
Дали, кой, кога и как ще публикува "Активни игри" е лично решение на конкретните потребители.
И за да няма недоразумения: Станимир е публикувал за последно на 1 септември, а другата потребителка, публикуваща тази информация я самоизтри (заедно с последващите си публикации) заради пререкания в темата.
Виж целия пост
# 229
DM имаше игра в тик-ток  до 30,09 - някой видял ли е победител там?
Виж целия пост
# 230
Сега моята приятелка им писа пак. От 8.09 до 09.10 ще се получават комплектите от A1.

нещо има не както трябва с датите ... 9.10 е след 3 дни, но няма мейли, че наградите са по магазините
Виж целия пост
# 231
Сега моята приятелка им писа пак. От 8.09 до 09.10 ще се получават комплектите от A1.

Че то не останало, днес е 6-ти. Благодаря за информацията!
Виж целия пост
# 232
Престиж започнаха да качват.
Виж целия пост
# 233
Сега моята приятелка им писа пак. От 8.09 до 09.10 ще се получават комплектите от A1.

Че то не останало, днес е 6-ти. Благодаря за информацията!

И аз предположих,че ще бъде така, ама все пак в правилата изглеждаше, че след като си спечелил, до 2 3 дни ще имаш имейл. Малко с този 1 ден да реагираш, не е много приятно. Дано все пак да бъдат човечни и хората,които не успеят да стигнат до офиса, да удължат срока.

Иначе аз мога да се похваля само с Табла за игра на узо Плумари от инстаграм. Лятото нямах късмет, та явно при мен наградите ще идват с 3-4 месеца закъснение. 😃😃😃
Виж целия пост
# 234
Детски спектакъл:

Спечелете два V.I.P. билета за семейното шоу "Ледено сърце" на 25 октомври 2025 от 19:30 ч. в зала "Asics Arena" в София!:
https://www.instagram.com/p/DPdPoMpCPbG/
Виж целия пост
# 235
В поста пише 8 септември - 9 октомври. Предполагам е грешка.
Нали щяха да пращат имейли, когато пристигнат наградите? Какъв е този срок 8-9 октомври без имейли?
Виж целия пост
# 236
Объркала е, извинявам се. От 8 Октомври до 9 Ноември, то трябва хубаво да се чете Simple Smile
Виж целия пост
# 237
Много ви изпуснах. Сменявах компютъра, нямах време и всички отметки за игри отидоха по дяволите. Една, две игри, в които участвах намерих, но сигурно не съм се сетила за всичко. Не, че в някоя имам успех, де, да не пропусна и да помрънкам. Кога трябваше да уведомяват от Ретро, че в сайта няма секция "печеливши"?
Може ли линк към Марети, не го намирам?
Виж целия пост
# 238
Объркала е, извинявам се. От 8 Октомври до 9 Ноември, то трябва хубаво да се чете Simple Smile

Благодаря! Надявам се скоро вече да са при нас спечелените награди и да се похвалим с нови!


ма ко, заповядай!

https://www.maretti.bg/
Виж целия пост
# 239
Много ви изпуснах. Сменявах компютъра, нямах време и всички отметки за игри отидоха по дяволите. Една, две игри, в които участвах намерих, но сигурно не съм се сетила за всичко. Не, че в някоя имам успех, де, да не пропусна и да помрънкам. Кога трябваше да уведомяват от Ретро, че в сайта няма секция "печеливши"?
Може ли линк към Марети, не го намирам?
https://www.maretti.bg/
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия