🌿Рестарт за тялото и ума - стъпка по стъпка към по-здраво тяло и спокоен ум

  • 53 177
  • 879
# 840
23. Вчера бяха около 5000, днес ще ходя на танци и че са повече.
Виж целия пост
# 841
#23- Имам фитнес гривна и дневната ми цел е 15000 крачки, всеки ден ги правя като стигам и до 18000-20000. Вчера 17869, а днес ще се радвам и на 10000 в този дъжд, но ще се постарая да ги направя.
Виж целия пост
# 842
#23 Вчера бяха 12 000, надявам се и днес толкова. Поставила съм си за цел ходене от минимум час и половина.
Виж целия пост
# 843
#23 Гледам да са минимум 10 000 на ден
Виж целия пост
# 844
#24: Изпий чаша зелен или билков чай следобед – ще те отпусне и ще зареди тялото ти с антиоксиданти.

Следобедната чаша зелен или билков чай е малък, но ефективен ритуал за почивка и презареждане. Зеленият чай съдържа естествени антиоксиданти, които подпомагат детоксикацията, стимулират концентрацията и поддържат метаболизма ни активен. Освен това в него има умерено количество кофеин, който дава лек прилив на енергия, без да натоварва организма.

Билковите чайове (като лайка, мента, фенел, маточина или ройбос) нямат кофеин и действат успокояващо. Те спомагат за намаляване на стреса, подобряват храносмилането и създават усещане за вътрешен комфорт.
Използвай този момент като кратка пауза за релакс – изпий чая си бавно, отдели време за себе си и усети как малките ритуали през деня носят голяма промяна в енергията и настроението.


Виж целия пост
# 845
#24 Много обичам билкови чайове. Наскоро си купих един наречен "Шепотът на гората" и си го пийвам честичко, докато работя.
Виж целия пост
# 846
#24 Имам японски зелен чай у дома, но днес предпочетох прясна мащерка от двора - става супер чай и е идеален против настинка.
Виж целия пост
# 847
#24 Пийвам с удоволствие зелен, черен и билкови чайове. А сега есента и зимата са задължителни. През деня ободряващи, а вечер успокояващи.Purple Heart
Виж целия пост
# 848
#24 Често пия чай. По-често билков отколкото зелен, но харесвам и двата вида.
Виж целия пост
# 849
#1 Рестарт2025 - Малката ми цел е да започна да правя леки упражнения, а голямата ми е да сваля 5 килограма, за да се чувствам добре вече
Виж целия пост
# 850
#24: Изпий чаша зелен или билков чай следобед – ще те отпусне и ще зареди тялото ти с антиоксиданти.
Следобедната чаша зелен или билков чай е малък, но ефективен ритуал за почивка и презареждане. Зеленият чай съдържа естествени антиоксиданти, които подпомагат детоксикацията, стимулират концентрацията и поддържат метаболизма ни активен. Освен това в него има умерено количество кофеин, който дава лек прилив на енергия, без да натоварва организма.
Билковите чайове (като лайка, мента, фенел, маточина или ройбос) нямат кофеин и действат успокояващо. Те спомагат за намаляване на стреса, подобряват храносмилането и създават усещане за вътрешен комфорт.
Използвай този момент като кратка пауза за релакс – изпий чая си бавно, отдели време за себе си и усети как малките ритуали през деня носят голяма промяна в енергията и настроението.

Ах как хубаво нацелвате предизвикателствата всеки ден! Simple Smile
Още от както навън температурата падна под 22 градуса през септември, пия чай всекидневно. Днес следобед ще се насладя на любимия си ментов вкус! Simple Smile
Виж целия пост
# 851
#24: Изпий чаша зелен или билков чай следобед – ще те отпусне и ще зареди тялото ти с антиоксиданти.
Каната с любимият ми билков чай е задължителна на бюрото ми от есента до пролетта 🥰.
Виж целия пост
# 852
#24 Със сигурност днес ще си направя липов чай.
Виж целия пост
# 853
Цел #24 Есента и зимата много обичам да пия чай.Почти всеки ден следобед пия различни видове,като зелен чай,билков чай,обожавам и плодови чайчета от малина,ябълка и канела,джинжифинов чай,отскоро открих смесен чай от портокал и мандарина,който ми стана любим.Уверих се отдавна в ползите от една следобедна чаша топъл чай,колко може да бъде полезно за организма и здравето като цяло.
Виж целия пост
# 854
#24
Започваме деня с чаша чай с малко мед
Скрит текст:
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия