обринах се яко най-вероятно от шампоан

  • 632
  • 10
Здравейте. Купих си скоро шампоан против пърхот с някакви водорасли и днес реших да го пробвам. Сигурно след половин час половината ми ръце са в обриви сърбят ме и ми парата а когато станах да се намажа с алергозан забелязах че има и по краката и на други области. Шампоан с име здраве, а така качествено ме оздрави че само това ми липсваше. Да, не е умирачка но е доста гадно. Намазах се с алергозан отворих прозореца макар и на този студ да ми се проветри кожата и мисля да пия по два литра и половина вода няколко дни докато отшуми. Какви са тези реклами без алергени без нз си какво?! Шампоан за 10 лева от голяма компания. Четох една статия защо се получава така за да можело да издържа шампоана повече години без да се разваля и за да сме запомнили вида и аромата му. Купете си шампоан че здраве да сте здрави.

Надявам се някой няма да ме захапе и да си помисли че съм от конкуренцията.

Край
Виж целия пост
# 1
Пусни си тест за алергии и виж дали нямаш към някоя от съставките.
Може и уртикария от друго да се е проявила.
По принцип марката е от десетилетия на пазара и е качествена, но и от Виши и подобни може да се прояви алергия, което зависи от индивидуалната чувствителност. Особено щом е с някакви водорасли.
Виж целия пост
# 2
Едното ми дете направи алергия от слънцезащитен продукт на "Бочко", другото - на "Нивеа".
Аз последните години развих/ отключих алергия към ароматни аерозоли - парфюми, дезодоранти и подобни. Дори фино пръскане на някого в помещението зад ушенце ми докарва зверски пристъп. За момента ме спасява само "Ксизал".
Та колкото и да са изчистени продуктите, хора всякакви.
Виж целия пост
# 3
Аз направих алергична реакция към 2 различни марки шампоан, много са популярни и милиони хора ги ползват без проблеми. Е, да, ама аз изтеглих късата клечка.
Между другото, имах сърбежи само по скалпа, надолу по тялото – не.
Виж целия пост
# 4
И аз получавам реакция от някои шампоани. Скалпът ми се покрива с малки сърбящи пъпчици с воднист секрет, като се разчешат, но наистина е само по скалпа.
Виж целия пост
# 5
Здравейте. Купих си скоро шампоан против пърхот с някакви водорасли и днес реших да го пробвам. Сигурно след половин час половината ми ръце са в обриви сърбят ме и ми парата а когато станах да се намажа с алергозан забелязах че има и по краката и на други области. Шампоан с име здраве, а така качествено ме оздрави че само това ми липсваше. Да, не е умирачка но е доста гадно. Намазах се с алергозан отворих прозореца макар и на този студ да ми се проветри кожата и мисля да пия по два литра и половина вода няколко дни докато отшуми. Какви са тези реклами без алергени без нз си какво?! Шампоан за 10 лева от голяма компания. Четох една статия защо се получава така за да можело да издържа шампоана повече години без да се разваля и за да сме запомнили вида и аромата му. Купете си шампоан че здраве да сте здрави.

Надявам се някой няма да ме захапе и да си помисли че съм от конкуренцията.

Край
Шампоан на "Здраве" съм ползвала няколко пъти, различни видове. Никога не съм имала проблеми с него. Така че недейте веднага да вините марката. Може би наистина имате алергия. И към по-скъпи продукти може да проявите алергична реакция, ако имате такъв проблем. Тествайте се.
Виж целия пост
# 6
Натуралните съставки съвсем не са безопасни. Говоря за водораслите, които може да са дали алергична реакция при вас.
Виж целия пост
# 7
Това лято дъщеря ми направи реакция към шампоан Низорал. След изкъпването започна да се подува лицето и и в един момент избиха розово- червени подутини по цялото и лице. Очите и станаха като на китаец, гореше и кожата и я сърбеше. Веднага я накарах да се наплиска със студена вода, след което я намазах с чисто алое вера. Постепенно се успокои лицето и, но беше плашещо. Очевидно беше от Низорала против пърхут, защото никога не го беше ползвала преди.
Виж целия пост
# 8
Значи обриви от шампоан по ръцете и краката не ми звучи смислено. Ако е от шампоан, е на скалпа или лицето.
Помислете какво сте яли, нов препарат и т н
Виж целия пост
# 9
Защо да не е смислено? Шампоанът се  натрива по косата с ръце, след това се изплаква с ръце, а водата се стича по тялото.
Виж целия пост
# 10
По-скоро го е ползвал за цялото тяло – повечето мъжки шампоани са 12 в 1, та мъжете така са свикнали. Simple Smile
А ако не е, може да е от всичко друго, да.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия