Афра Сарачоглу и Мерт Рамазан Демир след Златно момче и Учителят - A.B.İ🧿🤍Фенове на АфРам🤍🧿8🧿

  • 38 268
  • 739
# 330
Как няма да изглежда изморен, като сигурно по цяла вечер реве за прошка пред вратата на Афра, хората писаха.🤣🤣🤣
Виж целия пост
# 331


Виж целия пост
# 332
Трудно му е било, рев-сет, рев-сет, ама мина! 🤣
Дано успее да си почине сега преди новото дизи! ✌🏻
Виж целия пост
# 333
Ето и Бирсен
Февруари
https://x.com/birsenaltuntas1/status/1978530126850621446


Мерт Рамазан Демир, който играе местен бизнесмен в осемсерийния сериал, започна да оценява оферти след отмяната на популярния си сериал „Avcı“ и се съгласи на нов сериал от OGM Pictures. Според съобщенията, сценаристът на сериала  е Айбике Ертюрк и Мирай Данер също оценяват новите оферти.
Виж целия пост
# 334
Виж целия пост
# 335
Бирса пак си измисля, няма такова нещо за Avci. Тя самата каза тогава, че новината е фалшива. Мерт и Афра имат договори с ОГМ, не се знае докога, но явно не е толкова очевидно.
Виж целия пост
# 336
Бирса пак си измисля, няма такова нещо за Avci. Тя самата каза тогава, че новината е фалшива. Мерт и Афра имат договори с ОГМ, не се знае докога, но явно не е толкова очевидно.


Няма лошо да си измисля малко Бирсен  ПР да направи за Мерт Знае се , че има много оферти отправени към него
Виж целия пост
# 337
Малко инфо за сценаристката.



Това са романите й.

Виж целия пост
# 338
Малко инфо за сценаристката.



Това са романите й.


Това е сценаристката на "Лейля",който завърши безславно.Дано романите и да са по-добри от сценария на сериала.Иначе браво за образованието.Ама "Лейля" съвсем не се усети,че е по сценарий на толкова образована сценаристка.
Виж целия пост
# 339
Мими, в Лейля не е писала сама сценария, даже може да се каже, че не е участвала там.😁
Виж целия пост
# 340
Май само в първи епизод на Лейля има участие!
Виж целия пост
# 341
Всички знаем , че тези нови сериали за Мерт и Афра не са от сега приети Това са разработени и обмислени  проекти и  както виждаме имат план Да се вярва , че току така са приели  без история ,сценарий и режисура  е  шега .Просто не казват за да предизвикват интерес и като гледам в Х - познатия,  стрес Grinning
Виж целия пост
# 342
От февруари е ясно, че продължават с ОГМ! ✌🏻
А вещицата сега ще ни набутва евтини номера! 😜
Виж целия пост
# 343
Всичко е планирано според мен от началото на годината. Плана е бил готов. Все още мисля, че умишлено се унищожи Рибарчето. Може би вече не беше изгодно на Шнура. А изпълненията на нашите и сценария започна баш началото на годината. Всичко е измислено.
Малко ИИ
Виж целия пост
# 344
От февруари е ясно, че продължават с ОГМ! ✌🏻
А вещицата сега ще ни набутва евтини номера! 😜



Разбира се Свидетели сме от ден първи Kissing Heart
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия