Афра Сарачоглу и Мерт Рамазан Демир след Златно момче и Учителят - A.B.İ🧿🤍Фенове на АфРам🤍🧿8🧿

  • 38 268
  • 739
# 360
Момичета,да споделя,че сериала с Берил е такава манджа с грозде,ужас.Имам чувството,че гледам Дон Жуан.Нашия чапкън направо си изглежда като ангелче пред ГГ на сериала.Нашата Берил обаче много хубава.Тя е най-красивата от трите жени на Дон Жуана.Понапълняла ми се вижда.Брака добре и се е отразил.Другата,милата,не знам кой и е казал,че е красива и може да играе.Много зле.Да бяха взели Буче,че ако не друго,то поне от визия го докарва.Третата обаче,много добре го докарва образа и е симпатична за възрастта си,макар че в сериала я водят грозотия и урод.
Виж целия пост
# 361
Доверие на шнура - никога Joy Ако иска отново да е успешен финансово, ще трябва да се постарае с детайлите. Няма избор.

Дупе да им е яко, защото фандома на Рибарчето вече го няма в състава в който беше. Остава да разчитат единствено на сценариите да уцелят тема, която да е интересна за турската публика - пушки, семейни вражди, уредени бракове и т.н. Така като гледам рейтингите, друго не върви.
Виж целия пост
# 362
Аа, Мими, недей така. Нурхафса е хубавицата в историята, ще се избият за нея Joy

Аз спрях да гледам сериала, но ще си дочета книгата.
Виж целия пост
# 363
Фен арт Юсуф Simple Smile Хич не изглежда зле
Виж целия пост
# 364
Аа, Мими, недей така. Нурхафса е хубавицата в историята, ще се избият за нея Joy

Аз спрях да гледам сериала, но ще си дочета книгата.
Рени,за книгата не знам ама като гледам филма мъжа и се бие заради старата си любовница и хич не го е еня хубавицата къде ходи посред нощите.Другия ги кара  по домова книга ама само хубавицата се тръшка и умира от любов.Тъй като гледам още не са се били заради нея.
Виж целия пост
# 365
Мими, това беше шега 😉 Избиват се за главния герой, както винаги 😂

Книгата няма много общо със сериала, нормално.
Виж целия пост
# 366
Рени,добре,че книгата няма много общо със сериала.Той пък и главния един хубавец ама нейсе.Остана сега и певицата да се закачи там и мъжа на хубавицата трябва да си направи харакири.То голям четириъгълник,голямо нещо.
Виж целия пост
# 367
Рени,добре,че книгата няма много общо със сериала.Той пък и главния един хубавец ама нейсе.Остана сега и певицата да се закачи там и мъжа на хубавицата трябва да си направи харакири.То голям четириъгълник,голямо нещо.
😂😂
Виж целия пост
# 368
И малко Сейфер


Виж целия пост
# 369
24 часа след публикуването! 😎

Виж целия пост
# 370
Афито от почивката с новото гадже! 🤣
Виж целия пост
# 371
Рамо е бил на представление и има снимки с децата от школата на Хира! 🧿

Виж целия пост
# 372
Това ли е новото гадже, където я оправя Афра отзад Joy Роклята имам предвид Joy
Афра обаче е красавица, красива жена.
Афито от почивката с новото гадже! 🤣

Виж целия пост
# 373
Афи е красива. Имаме сторита и от Рамо 😎

Виж целия пост
# 374
Супер са и двамата 🧿😎

Браво на Мерт, че подкрепя така тези деца 💚
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия