Афра Сарачоглу и Мерт Рамазан Демир след Златно момче и Учителят - A.B.İ🧿🤍Фенове на АфРам🤍🧿8🧿

  • 38 267
  • 739
# 390
Мистери,права си, това съпоставяне на Афра и Мерт, както и правенето на съревнование между тях,все едно са кръвни врагове,идва в повече. Те са различни хора,не само като полове. Имат различни проекти, всичко е различно. Защо трябва да се гледа на тях като конкуренция. Не са. Всеки си има своя път.
Виж целия пост
# 391
Ето коя марка е връхната дреха на Мерт вчера



Афра също й е фен

Виж целия пост
# 392
АБИ е сред сериалите на АTV, които са предизвикали голям интерес сред купувачите в Кан.

Виж целия пост
# 393
🧹Красив предмет, пък и практичен…

Виж целия пост
# 394
Имаме сценарий! ✌🏻 Урааааа! 😜
Виж целия пост
# 395
Имаме сценарий! ✌🏻 Урааааа! 😜

Оо, Синан Тузджу, много добре 😎
Виж целия пост
# 396
Сценаристката на ВВО

"Вижте тази красота. сякаш никога няма да ни сломят"



 Решиха , че Актан ще има фатален край
Може би заради инцидента в болницата или заради скъсяването на косата на Мирай , или заради скок или връщане на времето


Скрит текст:
Принтерът  невидим стана в списъците Ясна е работата
 Чаатай и Аслихан мн сладки  
Виж целия пост
# 397
Сейфер за приключване на деня Simple Smile


Виж целия пост
# 398
Добро утро! От няколко дни като влизам в инстаграм ми излизат най-отгоре последните лайкове на Афра. Не знам как става това. Снощи е харесала последните снимки на Берил, за първи път от една година. Да няма да й спират сериала?
Виж целия пост
# 399
Добро утро ☕



Сериалът на Берил зацикли нещо, та нищо чудно да го финишират скоро.
Виж целия пост
# 400
Добро утро! 😘
Каубой в града! 🫠

Явно се носят слухове, защото един от големите дизи акаунти в Х снощи имаше публикация, че сериалът на Берил си продължава и слуховете за бърз финал не са истина!
Виж целия пост
# 401
Здравейте, момичета!
Пожелавам лека събота на всички



Виж целия пост
# 402
Здравейте ,момичета! Hug  Hug  Hug
Мерси за всичко споделено  Kissing Heart
Еха имаме си вече сценарий на "Аби" ,това е чудесно и в добавка и Синан Тузджу се появи ,това също е много добре.Hands Clap
Мерт колко приятно е изненадал тия дечица и двете момичета ,много бяха сладки всички. Heart  Simple Smile
Има раздвижване и около "Аби" и около "Нищо няма да ни се случи",много добре ,хайде и още повече инфо да излиза за всички нови неща около Афра и Мерт  Hands Pray,че феновете като  нямаме за какво да говорим и почваме старото да нищим Simple Smile
Обаче все пак докато се появи това новото една малка СейФер припомка Simple Smile А даже когато има и нещо ново СейФер са си СейФер и нищо не може да ги замени или надмине. Simple Smile  Heart



Виж целия пост
# 403
Мерт ,  оправдавайки очакванията на феновете си  и от по-далечни дестинации



https://x.com/mrdzone/status/1979476647230218253
Виж целия пост
# 404
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия