КЪЩАТА НА ИНФЛУЕНСЪРИТЕ - Тема 13 (Сезон 4)

  • 39 343
  • 762
# 750
Много по-лошо е да си изпуснеш нервите и да изпсуваш, отколкото да рекламираш нерегламентирани процедури при доказан убиец, да…
Виж целия пост
# 751
И колко човека очакват да го гледат по войо...
Виж целия пост
# 752
Наскоро попаднах на реклама за войо - Къщата на Инфлуенсърите и сръбски сериали. 🤣🤣🤣

Относно "харесването" на Грозденка - такова не е имало, просто останалите учасници си позволиха прекалено много да я обиждат и това ги закопа. Иначе и тя не е стока.
Виж целия пост
# 753
Много по-лошо е да си изпуснеш нервите и да изпсуваш, отколкото да рекламираш нерегламентирани процедури при доказан убиец, да…
Доказан не е още. Доколкото знам въпросният практикува, нямам идея дали освен т.нар проверка на случая, изобщо има повдигнато обвинение... Но не ме и изненадва, при положение че в България май не сме особено критични към здравните си специалисти. В интервюта се е заявявало нееднократно колко е трудно да се намерят медицински лица, които да се съгласят да са експерти по дела срещу свои колеги. Което е трагично във всеки един смисъл на думата. Но явно Хипократовата клетва всеки я тълкува за себе си. Та... да.
Хиалуронът в устните не е нерегламентирана процедура обаче, ако това е рекламирала. Но във всеки случай ако рекламата е планирана и пусната след разгласяването на случая - естествено, че меко казано... уот а хел. Аз лично не знам кога е имало реклама и на какво. Не всеки е наясно с историята на лекаря, много хора нямат идея с какво друго се свързва в медиите - което също, от една страна е нормално в общия случай, тъй като не всеки се интересува. От друга, инфлуенсъри и други хора/компании, които работят заедно по някакви колаборации/проекти, според мен трябва да се проучват взаимно, доколкото им е възможно. Не защото е забранено да си рекламират процедури, хазарти, сайтчета с "наградки" и тн, а защото все пак не е лошо да не си изключват моралния компас, докато го правят. Но всеки сам си взема решенията.
А да псува някой, да обижда и тн вътре в конкретното предаване (или навън, ако се случва) абсолютно няма оправдание и е директно накърняване на личността на другите, което също е подсъдимо. И да не го изгонят директно, след като не съумява да си държи нервите, където им е мястото, пък е още по-голямо разочарование. (имаше и един друг в по-предния сезон, който не се справяше добре с нервите си... добре, че и него не го оставиха да си седи спокойно вътре и да си ги изпуска, когато не е на кеф) И дава повод и на други да си въобразяват, че това поведение е окей и могат и те да го прилагат, защото остава безнаказано дори в предавания, излъчвани в интернет. Донякъде точно както нерегламентираните практики на всякакви специалисти остават ненаказани и навън, защото хората масово си затварят очите, понеже какво пък толкова е станало... А като стане - лошо. Или пак никой - ни чул, ни видял, ни разбрал, или - ауу, как пък стана така.
Виж целия пост
# 754



Значи ще е като Ергенът,  един ден преди YouTub.
Виж целия пост
# 755
Това е добре. Макар че, че си плюят на брояча, тоест ще спаднат гледанията в тубата. Но ако нямат финансова изгода, едва ли ще го правят.
Виж целия пост
# 756
Преди малко видяx Краси от сезон 4 (порно актьора) в Мол оф София, някакъв нов обект се открива първия етаж и някакви работници, начело с Красьо, сглобяваxa нещо си.
Значи ще е като Ергенът,  един ден преди YouTubе.
Значи наш Дявол ще гледа и ще си коментираме пак заедно старата тайфа Grinning

p.s нова тема ще има едва като пуснат първия епизод и станат ясни участниците в сезон 5
Виж целия пост
# 757
А знаем ли кога започва?
Виж целия пост
# 758
Не знаем. А щом не пускат и тийзъри, значи може да не е скоро. 
Виж целия пост
# 759
Поне като ще го дават във voyo един ден преди youtube да се надяваме, че няма да ги има ситуациите, в които пропускат да качват епизоди.
Виж целия пост
# 760
Да, това е първото, което си помислиx, че поне може да се дисциплинират малко и поемат ли ангажимент за два конкретни дни от седмицата, ще ги спазват.

Силно се надявам в новия сезон да няма наблягане на сексуалните игри и на тази тематика, в предния и по-предния това си беше търсено от самите продуценти/водещи. Миналата година дори и през 17 годишната дъщеря на диджей Дамян се пускаше порното на Краси и се играеше на СЪМ/НЕ СЪМ със сексуални въпроси. Кой правил групов, кой не знам какво... Супер съдържателно и важно!
Не, че ще се съобразят изобщо с нас, предаването ако вече се снима, игрите са измислени.   
Виж целия пост
# 761
Виж целия пост
# 762
E другата локация... море се вижда.  Сигурно в Гърция?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия