Родители, дали болните си деца за отглеждане

  • 110 896
  • 1 184
# 960
Мейз не те познавам но съм чела цялата тема, и винаги плача!
Поздравявам те за бременността и настина да имаш едно много сладко и щураво детенце!И бъди сигурна че вяра винаги ще е с вас и ще ви подкрепя!
Дори сега плача и незнам дори защо пиша!
Просто ти си много положителен човек и се въсхищавам че има такива като теб!
 Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 961
Здравейте,как сте Ела  малкото как е добре ли е?Мейз а ти как си бебчо рита ли.Искам да ви пожелая на всички ви едни прекрасни празници,всички заедно на топличко. Hug
Виж целия пост
# 962
Благодаря.Весели празници на всички вас приятели
Виж целия пост
# 963
Благодаря.Весели празници на всички вас приятели

и на теб Ела  bouquet
Мейз,вие сте страхотни хора-ти,мъжа ти,майка ти,сестра ти Hug
Винаги съм смятала,4е нямам място в темата ви,но не мога да не ви 4ета и дори да понаписвам нещо.Само и само да ви повдигна духа за да разберете,4е много хора ви подкрепят Heart Eyes

Весели празници моми4ета  bouquet
Мейз,ако пътуваме ще ти се обадим Peace
Виж целия пост
# 964
ВЕСЕЛИ ПРАЗНИЦИ И ОТ НАС.НЕКА ВСИЧКО КОЕТО СИ ПОЖЕЛАЕТЕ ДА ВИ СЕ СБЪДНЕ БЪДЕТЕ ЩАСТЛИВИ И НАЙ-ВЕЧЕ ЗДРАВИ ОТ ТОВА ПО ХУБАВО НЯМА.ДНЕС СЕ НАВЪРШВА 1Г.КЪДЕТО ДЕТЕНЦЕТО МИ БЕ СПАСЕНО ОТ ДОКТОРИТЕ В ПЛОВДИВСКАТА БОЛНИЦА ПРЕД ОЧИТЕ МИ ПОСИНЯ,А СЕГА Е ЕДНО
ЩАСТЛИВО,ЗДРАВО ПАЛАВНИЧЕ.
НАИСТИНА ВИ ЖЕЛАЯ АТ СЪРЦЕ МНОГО,МНОГО ЗДРАВЕ И КЪСМЕТ!  love001 Two Hearts newsm17
Виж целия пост
# 965
На всички тук и техните близки:

                    Весели празници!
        Нека Бог ви дари с благополучие и късмет!
        Нека любовта ви следва навред!
        Нека големи ви бъдат мечтите!
        Нека много да са ви парите!
                    Наздраве!

 Joy
Виж целия пост
# 966
VASE, честит ви празник! Сигурна съм, че той е за вас повече и от рождения ден!
Весели празници, здраве и късмет на всички! И вяра, и надежда, и любов!!!
Виж целия пост
# 967
и аз влизам и си чета тук, и аз като Роси нямам място в темата, но покрай Злати, ми станахте близки, плача ис е радвам с вас, днес моя син има рожден ден и искам да ви пожелая на всички повече сили, повече вяра, повече кураж, заради децата ви, заради тези от тях, които са ангелчета на небето, заради самите вас - просто не спирайте да се борите и вярвайте във себе си Hug
Виж целия пост
# 968
Да ти е жив и здрав синът ти само с родост до ви радва
Виж целия пост
# 969
Честита Коледа!
 Много много здраве и късмет Ви пожелавам от цялото ми семейство бъдете с повече усмихна ти лица и по малко сълзи нека новата 2008 да бъде много щастлива за всички вас.
Виж целия пост
# 970
ЧЕСТИТ ИМЕН ДЕН НА ВСИЧКИ КОИТО ПРАЗНУВАТ!МНОГО,МНОГО ЗДРАВЕ И КЪСМЕТ! newsm51 newsm44  love001 Two Hearts newsm76 Heart Eyes  Kissing Heart Heart
Виж целия пост
# 971
 newsm51 newsm51 newsm51
Виж целия пост
# 972
Мейз, не съм писала но редовно следя темата.
Пожелавам ти през новата година да ти се случат най- прекрасните неща и да бъдеш истински щастлива! newsm51
Виж целия пост
# 973
Честита нова година, майчета! Пожелавам ви през тази година и занапред в очите ви да започнат да блестят и сълзи от радост! Радост, която да измести мъката от тежкия избор, на който сте били подложени!   bouquet Hug
Виж целия пост
# 974
Ето ни в новата година!
Седим си пак пред компютрите и все същото около нас!
Иска ми се да се беше променило нещо и да не се чувствах така както и вчера, но Уви!
Засадих в няколко саксии грудки на лале, зюмбюл и още нещо! Да ми напомня на градина, нещо не ме бива в цветята и пак като миналата година за сега растат само зелени листа от някой саксии!
Дано да видя поне този пут цветовете!
Иначе се чувствам добре, всички около нас се опитват да ни развеселяват и да ни е приятно! Посрещнахме  новата година с много приятна компания на един колега на Ангел, а аз със температура и магарешка кашлица(така се деря че се и напикавам)
Имат 2 момчета на 2.5 и на 4 години и са невероятни деца, а аз болна та немогах да ги на-гушкам и да ги нацелувам  #Cussing out

Искам всяка една от нас да може да продължи да се радва на това което имаме, макар и само спомени и да мислим за това което ни чака в бъдеще!
А не знам дали Ви се похвалих че може Вяра да си има Сестричка, или пък Братче,
 все ми е тая(ама е по така като знаеш пола)

Пожелавам здраве и сила на Всички нас
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия