Черен петък 2025

  • 127 526
  • 1 019
# 270
За прахосмукачка препоръчвам https://www.emag.bg/prahosmukachka-bez-torba-philips-powerpro-co … tm_medium=android
С дебнене се намира под 200 лв, до колом150. Много са им добри
Виж целия пост
# 271
Търся си възможно най-евтината и наистина смучеща стандартна прахосмукачка. Моля за съвет. Над колко вата смуче наистина?

https://zora.bg/product/ro3786ea?utm_source=commerceconnector&utm_medium=feed

Това ми е прахосмукачката за основно почистване. Препоръчвам с две ръце!
Виж целия пост
# 272
Записвам се и аз да следя за вертикална акумулаторна бюджетна прахосмукачка най-вече... Другото ще дойде покрай нея 😄

Аз си взех тази преди няколко месеца, доста добре се справя като за бюджетна опция.
https://www.amazon.de/-/en/Self-Standing-Wall-Mounted-Automatic- … Caps%2C135&sr=8-5
Виж целия пост
# 273
В момента има  -20% на парфюми с код app.

И аз ще следя за черен петък оферти за почивки и мобилен телефон за мен.

Онзи ден имаше черен петък във flip.bg.Поръчах си Галакси s24 ултра за мен.Беше на много добра цена.Имаше доста намалени телефони.Не знам дали продължава и в момента или беше само петъка.
Виж целия пост
# 274
Спа хотели с черен петък?
Санте до онзи ден имаха 30%, не съм гледала дали още продължава.
Арте също правят ЧП 30% - не помня точно кога беше миналата година. Трябва да се следят социалните им медии и резервации се правят на съобщение, когато обяват началото.
Виж целия пост
# 275
Здравейте, да сте видели някъде промоция на кучешка храна Hils? Миналата година супер изгодно взехме 3 чувала и ни изкараха  до сега.
Виж целия пост
# 276
В Xpert Beauty има 70 % намаление
Виж целия пост
# 277
Някой знае ли Nespresso кога ще пускат намаления?
Виж целия пост
# 278
https://www.praktiker.bg/Prahosmukachki-za-suho-i-mokro/AKUMULAT … 0ZB-SOLO/p/135348

За тази прахосмукачка какво ще кажете?

https://www.praktiker.bg/Prahosmukachki/PRAHOSMUKAChKA-BLACK-DEC … XVMS600E/p/810531
А тази май е с кабел?
Виж целия пост
# 279
Комсед

Виж целия пост
# 280
didkatd,  тази MAKITA е без включена батерия, тоест трябва да си я купиш отделно. Иначе е много добра, аз чистя с нея терасите и около котешките тоалетни.
Виж целия пост
# 281
didkatd,  тази MAKITA е без включена батерия, тоест трябва да си я купиш отделно. Иначе е много добра, аз чистя с нея терасите и около котешките тоалетни.

О благодаря, не бях забелязала
Виж целия пост
# 282
Здравейте, да сте видели някъде промоция на кучешка храна Hils? Миналата година супер изгодно взехме 3 чувала и ни изкараха  до сега.

Последните няколко пъти поръчваме от емаг, преди това от промоции на Стефанов или petmall, но не Hills.
Влязох и в zooplus да я видя, но неприятно ме изненада цената ѝ. Тя не е особено качествена храна, а са я вдигнали поне два пъти, откакто съм я гледала едно време. Прегледайте и някои други марки, защото около цената, която са ѝ сложили, има далеч по-добри предложения. На посоки хванах една със състав "пилешко и пуешко брашно, царевица, пшеница, пивоварен ориз, кафяв ориз, протеинов хидролизат, ечемик, овес....". Абсурд.
Виж целия пост
# 283
Ще следя темата заради акумулаторните прахосмукачки.
Ако изпадне и добра оферта за айфон, бих поръчала на девойката за Коледа.
Виж целия пост
# 284
Ще следя темата заради акумулаторните прахосмукачки.
Ако изпадне и добра оферта за айфон, бих поръчала на девойката за Коледа.

И аз за прахосмукачки.
https://www.robomax.bg/vertikalna-p-ka-jimmy-h11-pro.html
https://www.robomax.bg/vertikalna-p-ka-jimmy-h10-flex.html

Тия двете ми харесаха, но защо 11 е два пъти по- тежка? Има ли някой реални отзиви?
https://www.robomax.bg/vertikalna-p-ka-jimmy-pw11-pro-max.html
А тази сякаш е най- добрата, но държат на лекота и лесно ползване, а не на водно почистване
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия