Черен петък 2025

  • 127 525
  • 1 019
# 330
Може да е коментирано по-назад, но някой знае ли дали Златна рибка и Арлен имат черни петъци?
Виж целия пост
# 331
Златна рибка със сигурност имаха миналата година. Накупих си боя за една година с 40% отстъпка.  Имаше намаление и на аксесоари, мъжка козметика и Olioseta всичко на марката.
Да предложите за шалове къде да гледам? Без артистични и етно изпълнения, класически дамски търся.
Виж целия пост
# 332
https://shalovete.com/category/18/letnite-shalove.html?gad_sourc … n4ToaAuYMEALw_wcB
Виж целия пост
# 333
Златна рибка и Арлен и двете имаха- някои неща с големи проценти, други - с по-малки.
И на мен за Olioseta ми се върти, че си напазарувах с 40%.
Виж целия пост
# 334
Аз ще дебна за нова кафемашина долче густо.От известно време гледам,но те май не правят промоции.

https://www.amazon.de/-/en/NESCAF%C3%89-Piccolo-Manual-Capsule-M … =B0CF58PC87&psc=1

https://www.amazon.de/Nescaf%C3%A9-Removable-Pressure-Particular … 3a42b5103a0e&th=1
Виж целия пост
# 335

Тази седмица в Кауфланд има кафемашина Долче густо на промоция за 100 лв.
Виж целия пост
# 336
Дали има черен петък в някой сайт за здравословни храни?
Виж целия пост
# 337
"Черния петък" миналата година в Златната рибка  беше на 21-22 ноември,сега видях по поръчките. Много добри намаления бяха, ще ги следя задължително.По същото време имаше и  в Дъглас ,но в ЗР офертите  бяха по-добри .
Виж целия пост
# 338
Ще има .. дебна да пуснат пак адвент календара или бюти кутията, но .. няма.
Знаете ли дали ще има черен петък на Lancome.bg?
Виж целия пост
# 339
Знаете ли Answear и Modivo кога ще се включат в черния петък?
Виж целия пост
# 340
Знаете ли кога ще е Черния петък на зоомагазините?
Виж целия пост
# 341
Дали ще има черен петъk в PinkAngel.bg?
Виж целия пост
# 342
Кога ще е ЧП на спорт депо,някой има ли идея?Дали правят големи намаления или да пазарувам направо от фешън дейс?
Виж целия пост
# 343
Дали ще има черен петъk в PinkAngel.bg?
Наскоро ми излизаха намаления. Често има и кодове за отстъпка. Например от Ивайло ентинджоса
Виж целия пост
# 344
Според вас, отстъпката от 25% в РаяТойс, която е от 07.11, дали ще е актвина от полунощ? Дебна едно столче за кола и се чудя дали докато чакам, няма да изпусна столчето, което е намалено в Озон с по-малко проценти Grinning

Макар че сега видях, че пише ДО 25% Много ме дразни това ДОAngry
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия