Спамо - чат темичка (16.04 - 22.04) СРЕЩА ГОРЕЩА!!!

  • 27 918
  • 2 094
# 255
Мали, окъпах се с КАРАМЕл на Котидж...и ми иде сама да се захапя, тооолкова вкусно мирише. Heart Eyes newsm51. Баси, как мое душгел толкова вкусно да ухае???
П.С. На Лео майсториите-ряпа да ядат
Ей сега стана второто Whistling
Хех!!!! Да бе дааааа!!!!!
П.С. Как е дечкото? Peace
Виж целия пост
# 256
Споко,Тео. И такова слушам... Дори на моменти само това. Просто сега съм на другата вълна...
http://store2.data.bg/gadioniki/Retro/Metalica%20-%20The%20Unforgiven.mp3

Специално за теб.   bouquet
Виж целия пост
# 257
Ами...държи се. Поне не врАща вече. Ще видим...нали уж вечер се обострят ....дано ни отмине   Praynig
Виж целия пост
# 258
ДегаН пресича, аз също съм го ползвала.
Мацки, аз ви оставям, отивам дса си догледам брадъра и после-НАНИИИИ....бебе Twisted Evil
Виж целия пост
# 259

И най-важното: Идваааааааааааааааааааааам на купона!!!


 Peace  Пиша  Laughing
Танцува ви се гледам  Mr. Green   http://www.vbox7.com/play:3b9040be


Тео не се притеснявай, няма да скучаиш ич  Mr. Green
Виж целия пост
# 260
ДегаН пресича, аз също съм го ползвала.
Мацки, аз ви оставям, отивам дса си догледам брадъра и после-НАНИИИИ....бебе Twisted Evil
Ахам, ама днес вече ни черпиха с такова ... и то венозно.
Аз също се оттеглям драги ми смехурковци Hug
Лека ви я желая и доходна за желаещите Wink
До утре!
Бай!
Виж целия пост
# 261
Ахад.....  bouquet Ама иска Open i Save, а понеже, не съм чак такъв фен на Металика..........
 newsm78 Hug

Танцува ви се гледам  Mr. Green   http://www.vbox7.com/play:3b9040be


Тео не се притеснявай, няма да скучаиш ич  Mr. Green

Значи, ако ще ме затормозявате с таквиз парчета, нема да дойда! Crossing Arms
Виж целия пост
# 262
Казвам ви лека нощ,съфорумци,че половинката си има определени щения...
Така че ви казвам лека нощ...или мека... Embarassed Laughing
Виж целия пост
# 263
Значи, ако ще ме затормозявате с таквиз парчета, нема да дойда! Crossing Arms

ще дойдеш, ще дойдеш  Mr. Green
Виж целия пост
# 264
Е не, не може да изпишете 14 стр. за един деееееееееееен.Кога ще ги прочета,А? Crossing Arms
Виж целия пост
# 265
Къде сте бе? Пак ли се натръшкахте всички, ах да ви...............се не знае!!!!!! Twisted Evil

Е...ти скуката, ша си лягам, ако така продължавате! Crossing Arms

Mr. Green динозавърска история Joy
Виж целия пост
# 266
Е не, не може да изпишете 14 стр. за един деееееееееееен.Кога ще ги прочета,А? Crossing Arms

Хич не се мори, ша има резюме, през няколко стр.., поне така се надявам. Mr. Green
Виж целия пост
# 267
Коте, не се притеснявай от Дегана, аз съм давала няколко пъти и нямям оплаквания. Нормално е да му се завие свят и да получи неразположения, но това е защото е доста силно. Не се тревожи и дано малката се оправи. По-добре Деган, отколкото обезводняване и системи.
Съжалявам за майка ти, дано се съвземе от стреса, психическа подкрепа е нужна в момента на сама жена-ти си човекът! Не я предавай!

Свракич, твоята мисия никак не е лесна, но пък си заслужава. Моето мнение-изчакай, не насилвай нещата(още си млада и имаш време), след време ще си събрала по-убедителни доводи и ще можеш да му въздействаш с добрата, но в никакъв случай, повтарям в никакъв случай, без негово съгласие и зад гърба му подмолно-ще си направиш лоша услуга и ще съжаляваш.

Ай ся от мен Наздраве, аз си пия много хубаво червено винце и си пея Whistling Whistling Whistling
Малко ме ядосаха в една друга тема, ама аз не останах по назад #Cussing out

Тъжно ми е. тази песен я обожавам и искам да я споделя с вас.


 
Виж целия пост
# 268
Гигова, що ти е тъжно и кой те ядоса? Я се стегни, удари майните на всичко и пийни и за мен една чаша винце  Hug
Виж целия пост
# 269
ООО сега чух и поздрава, страхотно  Heart Eyes
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия