Кралски работи и клюки - ноември 2025

  • 94 697
  • 1 710
# 1 155
Няма лоша реклама, на едни ще хареса, на други не, но се говори за нея. Напоследък залага на провокативен ПР.
На мен и Кейт също не ми допадна, но се радвам, че е с нова рокля, зеленото е нейният цвят определено.
Снимката на датския гвардеец е страхотна! Браво на фотографа.
Виж целия пост
# 1 156
Съгласна съм, че ПР на Меган в последно време залага на провокативността, новите й ПР осъзнават, че няма да получат положителна реакция и залагат на холивудското мото, че няма лоша реклама. В този смисъл фотосесията и интервюто са си успешни. Медиите коментират, че за пореден път говори колко много я обича Хари и се грижи за нея, но никога не казва какви са нейните чувства към него. В соц.медии потребителите обсъждат неудачниъе снимки, но все пак говорят за нея.
Във фейсбук ми попадна клипче, най- вероятно трейлъра на коледния епизод, започващо с това как тя подскача странно сред елхите, ами и то ще събере доста трафик, не положителен, но трафик.
Виж целия пост
# 1 157
Съгласна съм, че ПР на Меган в последно време залага на провокативността, новите й ПР осъзнават, че няма да получат положителна реакция и залагат на холивудското мото, че няма лоша реклама. В този смисъл фотосесията и интервюто са си успешни. Медиите коментират, че за пореден път говори колко много я обича Хари и се грижи за нея, но никога не казва какви са нейните чувства към него. В соц.медии потребителите обсъждат неудачниъе снимки, но все пак говорят за нея.
Във фейсбук ми попадна клипче, най- вероятно трейлъра на коледния епизод, започващо с това как тя подскача странно сред елхите, ами и то ще събере доста трафик, не положителен, но трафик.
В ютюб, в акаунта на Нетфликс, клипа има много лоши отзиви, не се харесва тази поредица и това е.
Не е Коледен епизод, въпреки елхата, това също събира критики.
Можеше да го пусне лятото със същия успех Astonished
Виж целия пост
# 1 158
Немско дизайнерско дуо зад уау визията на Кейт:
„Не знаехме нищо за това до вчера следобед, когато личният стилист на принцесата на Уелс ни информира чрез двореца Кенсингтън, че тя ще носи нашата рокля вечерта. Беше закупено по обичайния начин и не беше специално ушито за принцесата.“
Виж целия пост
# 1 159
Скрит текст:
Изпити и австралийски суеверия 😂

"Изпитният период е в разгара си както в Норвегия, така и в Австралия!
Според австралийското суеверие, ако не сте започнали да четете, преди дърветата жакаранда да са разцъфнали напълно, това означава проблеми на изпитите ви.
Лилавите дървета цъфтят вече от няколко седмици, но все пак ви желаем късмет - независимо дали сте отворили учебната програма рано или в последния момент!"
[/spoiler]
Много чаровна Ингрид, жакарандата е засенчена.
Още една красива снимка.

Растат дечицата.Heart Eyes

Вали не вали, Оливер  Петерсен си е заслужил отличието и получава  "Кралският часовник" за най-добър страж в периода на служба. Фредерик  му го връчва на парада в казармите на замъка Розенборг днес .




И една Матилде от днес. Хубава рокля и обици.
Виж целия пост
# 1 160
Немско дизайнерско дуо зад уау визията на Кейт:
„Не знаехме нищо за това до вчера следобед, когато личният стилист на принцесата на Уелс ни информира чрез двореца Кенсингтън, че тя ще носи нашата рокля вечерта. Беше закупено по обичайния начин и не беше специално ушито за принцесата.“
Много елегантно намигване към германците предвид предстоящото тяхно посещение в London.
Цитат
Крал Чарлз III ще бъде домакин на германския президент Франк-Валтер Щайнмайер за тридневно държавно посещение в замъка Уиндзор от 3 до 5 декември 2025 г.. Това ще бъде първото държавно посещение на германски президент във Великобритания от 27 години насам.

Явно принцесата все пак има личен стилист след напускането на Наташа.
Виж целия пост
# 1 161
Естествено, че има, но както си и мислех, не е нещо, което трябва да се обявява публично. Съмнявам се някой да си е мислил, че Кейт застава пред гардеробната и седи и се чуди “какво да облека днес”. 😂

Да видим какво ще облече за посещението, дали ще заложи пак на германски дизайнери.
Виж целия пост
# 1 162
И една Матилде от днес. Хубава рокля и обици.

И обувки и очила. Даже с тях изглежда много добре.
Виж целия пост
# 1 163
Цитат
Изпити и австралийски суеверия 😂

...
Много чаровна Ингрид, жакарандата е засенчена.
Още една красива снимка.

Растат дечицата.Heart Eyes


Вали не вали, Оливер  Петерсен си е заслужил отличието и получава  "Кралският часовник" за най-добър страж в периода на служба. Фредерик  му го връчва на парада в казармите на замъка Розенборг днес .


И една Матилде от днес. Хубава рокля и обици.

Всички са хубави, но децата най-много ми харесват. Една прекрасна млада дама и грижовен господин 😃

Още една снимкова поредица с Меган - Ретро ден на Меган. Явно феновете са се развълнували и вдъхновили от фотосесията ѝ в Harper‘s Bazaar и са разровили архивите.
https://www.reddit.com/r/RoyaltyTea/comments/1p2c31b/retro_day_meghan_sussex/
Страхотна е тази Меган. И като младичка, и сега на 40+ 🙂
Виж целия пост
# 1 164
Супер, ето на тази снимка е Меган, не това, което се опитва да изиграе на сегашната фотосесия. Ако спре да се опитва да бъде нещо, което не е и покаже това, което е, ще спечели много.
Виж целия пост
# 1 165
На коя "тази"? Снимките са поне десетина 😃
Виж целия пост
# 1 166
Снимката от архивите, в поста  преди моя. При отеаряне на линка , аз виждам една снимка с бяло сако и шарени панталони.
Виж целия пост
# 1 167
Те са около 15 снимки??? Бях го забравила този суб, аз чета понякога един друг. Страшни прякори са измислили на всички 🤣🙈
Виж целия пост
# 1 168
Ингри Александра си е симпатично яко девойче, Амалия е като житената питка.
Виж целия пост
# 1 169
Много фотошоп по старите показани снимки на Мегън.
Има една наистина вехта серия, където е на 20 години, до един телефон, лежи на земята.



Ако нея покажете, ще бъде интересно!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия