📦Абонаментни кутии в България - Тема 3️⃣4️⃣

  • 58 198
  • 590
# 495
Дами какви отзиви имате от Sentier fragrance?
Все ги слагат в кутии нещо
На мен ароматите, които съм имала до сега от кутии не ми допадат,  за трайност не мога да кажа.

Аз имах Сентие от кутия. Ниска трайност
Виж целия пост
# 496
Мили дами,
знаете ли дали тази година ще има някаква специална лятна кутия ( без значение бранда ) , която ще е без абонамент, но вътре ще има масла, олиа за тен и слънцезащитни продукти?
( Преди две години една приятелка си бе закупила, но не помним на кой бранд беше.)
За сега виждам, но още е на " coming soon " , че в сайта на good box ще има нещо подобно, но не разкриват какво ще има вътре . Може да е била точно тази, но нямам спомен.
Благодаря ви!
Виж целия пост
# 497
Мили дами,
знаете ли дали тази година ще има някаква специална лятна кутия ( без значение бранда ) , която ще е без абонамент, но вътре ще има масла, олиа за тен и слънцезащитни продукти?
( Преди две години една приятелка си бе закупила, но не помним на кой бранд беше.)
За сега виждам, но още е на " coming soon " , че в сайта на good box ще има нещо подобно, но не разкриват какво ще има вътре . Може да е била точно тази, но нямам спомен.
Благодаря ви!

Най-вероятно е била goodbox. Техните летни кутии не са включени в абонамент, а си я поръчваш. Последните години са сходни (винаги има кокосолис и еолия). Ето ви миналогодишната какво е представлявала, за да добиете представа какво да очаквате - https://goodbox.bg/page/good-box-summer-edition-2025
Виж целия пост
# 498
Ау, да, тази е била!
Благодаря!💖
Виж целия пост
# 499
Не съм поръчвала лятната кутия от good box, но ако има сходни продукти, бих. Ползвам неща на Коко Солис и ще е доста изгодна.
Виж целия пост
# 500
От няколко години си взимам летни кутии на Good box специално заради Cocosolis 😁 Реално цялата кутия е колкото стандартната цена на Cocosolis-a
Виж целия пост
# 501
Кибрит не ми харесва за пореден път, бягам от йенгес като дявол от тамян. Чакам да видим лятната гб въпреки че всяка година е еднаква и поръчах юнския бгбокс
Виж целия пост
# 502
Някъде има ли снимка на бг бокс за месец май?
Виж целия пост
# 503
Пуснаха лятната Goodbox. Поръчах две за мен и сестра ми, според мен е съвсем окей.
Виж целия пост
# 504
Някъде има ли снимка на бг бокс за месец май?
И аз търсих, но не можах да намеря.
Виж целия пост
# 505
Момичета, какво стана със специалната кутия с Орфеус и със Саф, която Кибрит щяха да пускат? В края на април я анонсираха, имаше май някаква игра за спечелването ѝ и после - тишина.
Виж целия пост
# 506
Някъде има ли снимка на бг бокс за месец май?
И аз търсих, но не можах да намеря.
Виж целия пост
# 507
Благодаря. Маската ми привлече вниманието. Парфюмът как е?
Виж целия пост
# 508
Парфюма е много свеж и приятен аромат, маската аз не съм тествала още. Обаче лосиона за тяло е страхотен за мен. Мирише божествено , не стои мазно на тялото и е супер удобно за освежаване. Кутийката е много хубава.☺
Благодаря. Маската ми привлече вниманието. Парфюмът как е?
Виж целия пост
# 509
Благодаря, поръчах я. Основно заради маската, но и другите неща ще ми влязат в употреба. Поръчах и една Гуд бокс с Еолия, всяка година я поръчвам е съм доволна.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия