📦Абонаментни кутии в България - Тема 3️⃣4️⃣

  • 58 206
  • 590
# 480
И аз чакам лятната на Good box , винаги я взимам и съм доволна. Обикновено средата на май я обявяват, нямам търпение(макар да са почти еднакви всяка година)
Виж целия пост
# 481
И аз от няколко години си взимам лятната, много съм доволна.
Виж целия пост
# 482
И аз от няколко години си взимам лятната, много съм доволна.
Какво предимно слагат в нея?
Виж целия пост
# 483
Тя ли беше винаги с Cocosolis?

Аз си я взех миналата година заради това
Виж целия пост
# 484
Може ли да кажете как се казват тези групи във фейсбук?
Виж целия пост
# 485
Напиши Bellebox или купувам/продавам козметика, размяна на козметика. Страшно много са
Виж целия пост
# 486
Тя ли беше винаги с Cocosolis?

Аз си я взех миналата година заради това
Да, обикновено е 3 варианта, два са с Cocosilis и един със слънцезащита на Eolia. Аз избирам слънцезащитата. Останалите продукти са еднакви за 3те варианта.
Чакаме да видим дали тази година ще е същото, но защо да променят нещо, което се харесва?
Виж целия пост
# 487
GB ми писаха, че ще обявят лятната към краят на Май. И аз я чакам.
Виж целия пост
# 488
И аз чакам GB , юнската Кибрит нещо не ме грабна , май ще я пропусна .
Виж целия пост
# 489
Дами какви отзиви имате от Sentier fragrance?
Все ги слагат в кутии нещо
Виж целия пост
# 490
Дами какви отзиви имате от Sentier fragrance?
Все ги слагат в кутии нещо
На мен ароматите, които съм имала до сега от кутии не ми допадат,  за трайност не мога да кажа.
Виж целия пост
# 491
На мен пък ми харесват-два аромата съм имала,сега чакам трети(все от Кибрит, който мислех да пропусна този месец,но днес все пак си го взех).И да трайни са,усещат се върху косата и дрехите и на другия ден.
Виж целия пост
# 492
PickNDazzle са пуснали лятна кутия с Cocosolis. Ако някой си я вземе, да сподели отзиви Hug Слънцезащитата на Авант звучи интересно.
Виж целия пост
# 493
Някой с абонамент към you're worth it знае ли какво има в последната кутия? Получих известие за кутия в куриер, а не виждам на сайта да имат нова. Само някакви за РД, но абонамента ми не включва специалните издания.
Виж целия пост
# 494
PickNDazzle са пуснали лятна кутия с Cocosolis. Ако някой си я вземе, да сподели отзиви Hug Слънцезащитата на Авант звучи интересно.
Аз от нея само кокосолиса бих взела, Авант не ми се отразяват добре на лицето.
Другите неща са мех
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия