📦Абонаментни кутии в България - Тема 3️⃣4️⃣

  • 58 255
  • 590
# 510
И аз поръчах Гуд бокс с Еолия...зачудих се дали не сбърках и другите варианти да са по-добри?
Виж целия пост
# 511
Много ми допада новата политика на Белебокс
Виж целия пост
# 512
Каква е цената на лятната кутия на Гуд Бокс?Ние ли си избираме кой вариант от четирите искаме?
Виж целия пост
# 513
Това е ново от БелБокс. Миналия месец търсих да платя с карта, но ми даваше само с наложен. Аз винаги предпочитам плащане с карта. Готино е това. Иначе си спрях днес “абонамента” (в кавички, защото поръчах само майската). Не ми допадат “звездите” в юнската кутия.
Виж целия пост
# 514
И си спрях абонамента и тази кутия изобщо не ме впечатлява.
Виж целия пост
# 515
Както винаги като Тома неверни, правих рисърч за продуктите
Четох, че спрея на Худа дава много дефекти, та не го взех

Сега чета, че тия парфюми за коса са много нетрайни, иначе ми хареса идеята

Някой има ли отзиви ко е притежавал такъв?
Виж целия пост
# 516
Както винаги като Тома неверни, правих рисърч за продуктите
Четох, че спрея на Худа дава много дефекти, та не го взех

Сега чета, че тия парфюми за коса са много нетрайни, иначе ми хареса идеята

Някой има ли отзиви ко е притежавал такъв?
Спрея дава дефекти, Худа имаше проблем с него и получи доста голям хейт. Иам пудра в самият спрей, на практика звучи супер, теорията обаче е, че се запушва и не иска да пръска. Същото е и с отварянето му, готино е, но бързо се разваля.
Относно продуктите на Гизу, според мен не си заслужават парите, поне не предния оранжев гланц и парфюма за коса. Парфюм имах на марката в комплект, пръскаше неравномерно, утежняваше ми косата и миришеше 5сек. Просто наистина избират много кофти продукти..
Виж целия пост
# 517
Благодаря. Маската ми привлече вниманието. Парфюмът как е?
Много свеж, това на фитокод е много интересен продукт за пръв път виждам така опаковани, а лицето става като бебешко дупе ( с извинение ) след това. Дъщерята грабна черешовия лосион веднага та доволна съм.
Виж целия пост
# 518
Много ми допада новата политика на Белебокс

На мен ми предложи крем с фактор 30. Поръчах кутията, интересен ми е парфюмът на Gisou
Виж целия пост
# 519
Здравейте,може ли отзиви за тази кутия.Виждам,че я е имало и предната година kibrit.bg: Magic Glow https://share.google/av92TyFPqJuDpYZNS
Виж целия пост
# 520
Здравейте,може ли отзиви за тази кутия.Виждам,че я е имало и предната година kibrit.bg: Magic Glow https://share.google/av92TyFPqJuDpYZNS

Аз съм много недоволна, всичко ср вмириса на старо супер бързо, на майка ми кутията - същата работа. Поръчвахме си ги за коледа, от тогава не е минало много време. Приятелка с проблемна кожа се обрина от тази козметика, но тя си е специфична. При мен нямаше реакции, но гадно замирисаха, наистина
Виж целия пост
# 521
И аз не съм особено впечатлена, очаквах повече.
Виж целия пост
# 522
Изкушава ме парфюма за коса на белебокс, но знаят ли се вече какви ще са другите продукти?

Виж целия пост
# 523
Гланц на НЛ. И другите ще се разберат няколко дни след като изпратят пратките.
В групите са ги разкрили кои са другите. Слънцезащита на Скинциклопедия (май), пачове от Йенгес (ток ме удря като чуя за тия) и още нещо, което не помня дали разбрах какво е.
Виж целия пост
# 524
Гланц на НЛ. И другите ще се разберат няколко дни след като изпратят пратките.
В групите са ги разкрили кои са другите. Слънцезащита на Скинциклопедия (май), пачове от Йенгес (ток ме удря като чуя за тия) и още нещо, което не помня дали разбрах какво е.

Нищо интересно, благодаря.
Ако изпадне от някъде парфюма по групите, може да взема само него.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия