BIG BROTHER 7 - тема 7 (03.11. - 09.11.)

  • 28 137
  • 1 029
# 345
Давид с тая пижама прилича на самодива.
Виж целия пост
# 346
Ето защо Давид е реагирал така, не трябва да я отразяват. Моя грешка.
Виж целия пост
# 347
Това трябва да имаш нулево самоуважение да влезеш с тая овца да говориш кринджарщини.
Виж целия пост
# 348
Влезе и започна да вика… Grinning
Виж целия пост
# 349
Давид спече 😀😀😀
Виж целия пост
# 350
Напълно излишен и адски досаден сегмент с овцете
Виж целия пост
# 351
Михаела се гордее със Сияна?!

Това шъшкане и щъшкане от Овцата и Стоянов новото нормално ли е? Аз не познавам хора, които така да изговарят звуците.
Виж целия пост
# 352
Давид се препарира..
Лена ще ревне всеки момент..
Софче..опраяй се Laughing
Виж целия пост
# 353
Елена видимо не можеше да понася Михаела. Аз не мога да разбера как не го е видяла… Че вече ѝ вика: „Много те обичам”.
Виж целия пост
# 354
Само мъчат животинките. Михаела и суперлативи не може да каже спокойно, отново с напрегнат глас.
Нищо му няма на Давид. Победител!
Виж целия пост
# 355
Какво стана с тази “бомба”?
Виж целия пост
# 356
Давид е победител и точка. Ако не спечели той нека бъде Котов или Сияна.
Виж целия пост
# 357
Коя е тази 20 годишна? Мина ли обвинява?
Елена и Ебру доста добре се включваха с коментари.
Виж целия пост
# 358
Не мога повече. Моля върнете разговорите между Сияна и Стоянов!
Виж целия пост
# 359
Коя е тази 20 годишна? Мина ли обвинява?

Да
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия