💪"Игри на волята: България" - сезон 7 (2025) - тема 10 (10.11 - 16.11)

  • 139 967
  • 2 569
# 150
Мъчно ми е за Калин - реди пъзели, които никога не е виждал, а другите ги знаят наизуст
Виж целия пост
# 151
Колко са жалки жълтите! Ако има как Калин сам да играе, пък те да са на трибуните със семки!
Виж целия пост
# 152
Той си каза, че не го знае, ама другите мълчат.
Виж целия пост
# 153
На хубав кон и жълто му отива Sunglasses  Калин ще бъде жълт за кратко сигурно, после ще ги обединят.

Може да е коментирано, но не съм прочела, защо лявата буза на Калин, половината е с някаква пигментация? Някой знае ли?
Да, има я, но и на мен не ми е ясно от какво е, пък и е доста добре очертана.
Виж целия пост
# 154
Павел много злобно коментира срещу Феномените.
Много искат жълтите да спечелят, миналия понеделник не стана заради героите на Доньо Донев.
Виж целия пост
# 155
Ееех Миро Мироооо, сигурен бил, че Калин ще се раздаде. И пак нахендриха него на пъзела, въпреки че той каза че не го знае. Как пък един път ти не се заяви за тегавия пост. Ще си останеш просто сянката на Калин!
Виж целия пост
# 156
Генерала командва:
Раз два, раз два
Виж целия пост
# 157
Уфф, сега не знам за кое племе да стискам палци. Все към сините ми бяга погледа, ама нашето момче е вече в жълто. Толкова е различен от всички там...Дано оцелее сред пепелянките и Мирка
Виж целия пост
# 158
А Ръждавичка вече е за 4-ти път капитан на Феномените, което е рекорд изобщо в сезон 7. Simple Smile
Викаш на Пекин няма да и ги броим капитанствата? Blush
Виж целия пост
# 159
Аз дилема нямам.
Винаги ще съм за Феномените. 💙

Има един лаф.
Любимият отбор е за цял живот, играчите идват и си отиват, ако ще и да са Лео Меси или Крищяну Роналдо.
Виж целия пост
# 160
Имам чувство, че ако сините загубят ги е страх Ръждавичка да не ги набие.
Давай Калине, ти си човекът-феномен, изведи жълтите пилета на резиденция и бий Ръждето.
Виж целия пост
# 161
Мирко: ти ще го наредиш. Ние знаем, че ще успееш.
Калин им казва, че те го е редил, Мирко му казва, че ще е той.
Какво беше това, което тримата мъжаги спретнаха на Сапунджиева? Нито е необходимо в момента, нито знаят как ще се развият нещата, че са се наложи да гласува против Пекин. Както Дино пази Траян, защо се очаква тя да не пази Пекин? Този разговор не биха го водили пред Чикагото. Така си мисля.
Виж целия пост
# 162
Ееех Миро Мироооо, сигурен бил, че Калин ще се раздаде. И пак нахендриха него на пъзела, въпреки че той каза че не го знае. Как пък един път ти не се заяви за тегавия пост. Ще си останеш просто сянката на Калин!
Самият той - мън мън Миро, каза - Вижда се светлина в тунела. Какво по  - голямо признание от това, че Калин е светлината, пък   той - тунела?!
Виж целия пост
# 163
Боли ме сърцето направо.
Каква разлика! Едните са сплотени, другите - шайка.
И ми е много шантаво кого да подкрепям.
Виж целия пост
# 164
Калин толкова време е бил при Феномените, че сега за 2-3 седмици надали ще му се промени синьото сърце. Както Чикагото до последно се надяваше да си се върне при Феномените.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия