Инвестиции - къде, как, какво? - Тема 5

  • 23 435
  • 430
# 330
kokopapa Благодаря за споделеното видео, супер полезно!
Виж целия пост
# 331
Понеже стана дума за Iovo на предните страници, гледам, че има промоция за фиксирана доста добра годишна лихва. Минимална сума – 500 EUR и инфо на сайта им.
Промоция до 19.03, аз лично не бих се възползвала, но на някой може да му допадне идеята.

Скрит текст:
Виж целия пост
# 332
Нали знаете, че там парите не са гарантирани.
Виж целия пост
# 333
Имаше една банка която даваше 8% при лихвени нива от 4% и знаем какво се случи, така че не бех се доверила на такива промоции.
Виж целия пост
# 334
От онази банка хората си взеха парите. Поне аз - до стотинка. И други банки даваха по толкова, но нея я фалираха умишлено.
Само, че тук не става въпрос за банка.
Виж целия пост
# 335
От онази банка хората си взеха парите. Поне аз - до стотинка. И други банки даваха по толкова, но нея я фалираха умишлено.
Само, че тук не става въпрос за банка.

Е то това беше пример за гарантирани средства. И аз затова още си уважвам депозитите покрай нея. Взех си парите с лихвите от ОНАЯ банка (не смея да ѝ изрека името Simple Smile).
Виж целия пост
# 336
С лихвите, да.
А за тези инвестиции не ти е гарантирано нищо.
Виж целия пост
# 337
Скъпи инвеститорки, да сте здрави и много обичани!!!
 
Виж целия пост
# 338
Защо черна роза? Grinning
Виж целия пост
# 339
Скъпи инвеститорки, да сте здрави и много обичани!!!
 

Благодаря! Тази черна роза да не е намек за предстояща рецесия? Wink
Виж целия пост
# 340
Има ли сред вас ентусиасти за LEU:NYSE  или CEG:NASDAQ или CCJ:NYSE
Виж целия пост
# 341
Следете борсите, сега е момента за покупка. Simple Smile
Имах една чакаща поръчка за S&P500, сигурно от 3-4 месеца, от преди нова година, днес вече е минала.
Виж целия пост
# 342
Здравейте, какво мислите за този инструмент?
https://alaric.bg/hybrid-deposit-fund/
Виж целия пост
# 343
Следете борсите, сега е момента за покупка. Simple Smile
Имах една чакаща поръчка за S&P500, сигурно от 3-4 месеца, от преди нова година, днес вече е минала.
Следим, ама кажи какво да купим?  Simple Smile

Чак сега намирам темата, има интересни мнения. Да я посъживим малко.

Цитат
Има ли сред вас ентусиасти за LEU:NYSE  или CEG:NASDAQ или CCJ:NYSE
От тези само CEG:NASDAQ ми е позната като име, но ще погледна и другите две. Пробвах с NASDAQ: EXC преди няколко години, но нищо впечатляващо засега. Сериозна котва, капе.
Виж целия пост
# 344
Вече забравих. Sunglasses Моите бяха за експозиция на ядрените пазари.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия